ARK Survival Evolved Early indir

2

ARK Survival Evolved Early Crack indir

ARK Survival Evolved Early Crack indirDonma ve ARK adında gizemli bir ada sahillerinde açlıktan bir adam ya da çıplak mahsur kadın gibi, sen, hasat kaynakları, el sanatları öğelerini avı bitkileri, araştırma teknolojileri büyür ve elemanları dayanacak sığınakları inşa etmeliyiz. Hayatta hakim öldürmek veya arazi gezici leviathan dinozorlar ve diğer ilkel yaratıklar uysal ve diğer oyuncuların yüzlerce veya av takım için kurnaz ve kaynakları kullanın … ve kaçış!

Aşağıdaki özellikler onun Gün 1 Erken Erişim salınımı üzerine oyun bulunmaktadır. Biz çok daha fazla yönleri ve uzun vadeli kalkınma yol haritası için planlanan iyileştirmeler var ve burada ARK şu anda yaşamaya ne olsun:

Son sürümü için planlanan 30 yılı aşkın Erken Erişim başında ve 70 + – – Dinozorlar ve yaratıklar bilinçsiz onu vurmak için bir vahşi yaratık zayıflaması içeren afinite süreci ve ardından sağlığına geri hemşirelik – & – zorlu bir yakalama kullanarak terbiye edilebilir Uygun gıda ile. Evcil sonra, bunu tamed ne kadar iyi bağlı ve eğitimli takip edebilir Pet, komutlar verebilir. Seviye-up devam ve gıda tüketmek yapabilirsiniz Evcil, aynı zamanda, örneğin Armor olarak Envanter ve Ekipmanları taşımak onların gücüne bağlı olarak yerleşim geri av taşımak ve daha büyük hayvanlar basmış ve doğrudan kontrol edilebilir yapabilir! Karla kaplı dağların üzerinden bir Pterodactyl Fly düşman duvarların yanından müttefik asansör, dev bir brontosaurus boyunca düşman üssüne aracılığıyla Raptors paketi, Tromp ile ormanda ırk veya şiddetli bir T-Rex arkasındaki av kovalamak! Eğer egemenlik ve hayatta kalmak için mücadele eden birçok türler arasında sadece bir yaratık olan kendi yırtıcı ve av hiyerarşileri, dinamik bir ekosistem yaşam döngüsü katılın.

İnsan eti dahil olmak üzere farklı besin özelliklere sahip bitkilerin ve et çeşitleri ile yemek ve hayatta kalmak için içmek gerekir. Evinize ve envanter taze su kaynağı sağlanması bir acil endişe kaynağıdır. Bütün fiziksel hareketler yiyecek ve su bir maliyetle geliyor, uzun mesafeli yolculuk geçim tehlike ile doludur! Envanter ağırlığı daha yavaş hareket yapar ve randomize hava desenleri ile birlikte gündüz / gece döngüsü daha hızlı açlık ya da susuzluk sizi neden ortamın sıcaklığını değiştirerek meydan başka bir katman ekleyin. Dinamik iç / dış mekan yalıtım hesaplama sistemini kullanarak konumsal hasar ve aşırı sıcaklıklara karşı kendinizi korumak için, özelleştirilebilir giyim ve zırh büyük bir çeşitlilik, bir yangın veya barınak inşa ve zanaat!

Ağaçlarla dolu ormanlar ve madencilik metal ve diğer değerli kaynakları kesmektedirler yaparak, rampaları, kirişlere, direklere, pencereler, kapılar, kapılar, uzaktan kapıları da dahil olmak üzere karmaşık geçmeli bağlantılı parçaların, oluşan devasa çoklu fırlattı yapılar inşa etmek parçaları zanaat diğer birçok tipleri arasında, trapdoors, su boruları, musluklar, jeneratörler, teller ve elektrikli cihazların her türlü, ve merdivenleri. Yapılar böylece binalar takviye önemlidir, yeterince destek yok edildi eğer yük sistemi ayrı düşmek zorunda. Tüm yapılar ve öğeleri dinamik piksel başına boyanabilir işaretler, metinsel panoları ve diğer dekoratif objeler koyarak yanı sıra, evinizin görünümünü özelleştirmek için boyanabilir. Shelter hava aşırı azaltır ve kendiniz ve saklamak için güvenlik sağlar! Silahlar, giyim ve zırh dişli de kendi görsel stil ifade etmek boyanabilir.

(Her şeyi daha sonra kompost edilebilir kalori, tükettikten sonra poops ve bazı gübre diğerlerinden daha iyidir), çevrenizdeki yabani bitki tohumlarını seçin aşağı yatıyordu araziler, su onları onları bitki ve gübre ile onları beslemek. Bitkileri eğilimindedir ve onlar da mantıksal tarifleri bir bolluk yemek ve kullanışlı tonikler yapmak için kullanılabilecek lezzetli ve nadir meyve üretmek için büyüyecek! En güçlü özelliklere sahip bitki tohumlarının nadir bulmak için now! Vejetaryenler ve veganlar gelişebileceği ve bu master ve şiddetsiz bir şekilde ARK fethetmek mümkün olacak!

Özel Summon yerlere yeterli nadir kurban öğeleri getirerek, savaş için gelecek ARK adlı tanrı gibi efsanevi yaratıkların birinin dikkatini çekebilirsiniz. Bu devasa canavarlar oyuncuların ve evcil hayvanların kendi ordularının en deneyimli gruplar için bir son oyun golü sağlamak ve onlar mağlup eğer çok değerli ilerleme öğeleri verecektir.

Bir Tribe oluşturun ve buna arkadaşlarınızı eklemek ve tüm Evcil senin Tribe kimseye komutasındaki müttefik ve edilebilir. Sizin Kabile da ev Spawn noktaları herhangi birinde respawn mümkün olacaktır. Yönetim yükünü azaltmak için kabile Admins üyeleri tanıtın. Erişim paylaşılan köy sağlamak için kilit öğeleri ve pass-kodları dağıtın!

Tüm öğeleri değişken istatistik ve niteliklere sahip ve ilgili kaynak gerektiren Blueprints gelen hazırlanmış bulunmaktadır. ARK genelinde daha uzak ve sert yerel ayarlar yüksek dağlar, karanlık mağaralar ve okyanusun derinliklerinde de dahil olmak üzere daha iyi kaynaklara sahip olma eğilimindedir! Seviye-Up oyuncu, performans eylemler yoluyla Level-Up senin Evcil deneyim kazanarak karakter ve ölmek bile, planları kullanmadan bellek öğeleri zanaat edebilmek için yeni “Engrams” öğrenin! Vücut oranı düzenleyiciler bir dizi ile birlikte, saç, göz ve cilt tonları ile karakterinizin yatan fiziksel görünümünü özelleştirin.

Her şey zanaat dayanıklılığı vardır ve aşınma-out olacak genişletilmiş kullanımından tamir değilse, ve oyunu terk ederken, karakter kalıcı dünyada uyku kalır. Envanter fiziksel kutularda ya da dünyada karakter üzerinde bulunmaktadır. Her şey bu yüzden birikmesi gereken güvenlik, ekip-up ulaşmak, ya da saklamak korumak için hayvan var, yağmalanmış ve çalıntı olabilir. Ölüm kalıcı olduğunu ve hatta bu tür gübre olarak kullanmak için kendi dışkı hasat, transfüzyon için onların kanını ayıklanması, ya da gıda olarak kullanmak gibi kendi amaçları için kullanmak üzere, yakalama ve zorla besleme diğer oyuncuları knock out sizin etobur hayvanlar için!

Gizemli ARK yerüstü, aşağıda zemin ve sualtı, birçok doğal ve doğal olmayan yapıların oluşan müthiş ve görkemli bir ortamdır. Tamamen onun sırlarını keşfederek, en egzotik procedurally randomize yaratıklar ve nadir planları bulabilirsiniz. Ayrıca bulunabilir yaratıcı ARK ve yaratıklar yaratıklar ve backstory detaylandırma, bin genelinde ARK önceki insan sakinleri tarafından yazılmış dinamik oyuna güncellenir Explorer Notlar vardır. Tamamen keşif yoluyla oyun-ARK-haritası geliştirmek bunun üzerine özel ilgilenilen noktaları yazma ve pusula tekne veya GPS yakınlık metin ve sesli sohbet, ya da uzun mesafe üzerinden iletişim kurabilir diğer oyuncularla birlikte keşfetmek yardımcı olmak için koordinatları Radyo. Nasıl sonuçta Yaratıcılar meydan ve ARK Conquer yok .. Construct & onlara yardım ya da yoldan onlara yol diğer oyuncular için oyun işaretleri çekmek … Ve yine? Kesin son oyun planlanmaktadır.

Değilken 100+ oyuncu sunucuları, karakterinizin, yerleşik her şeyi ve evcil hayvanlar üzerinde bile oyun muaftır. Hatta fiziksel Buhar Ekonomi gelen dikilitaşlar ve yükleme (veya indirmeyi) veri erişerek ARK adlı ağ arasında karakter ve öğeleri seyahat edebilirsiniz! Arks bir galaksi, önceki birbirinden biraz farklı, bir anda, bir üzerinde iz bırakmak ve fethetmek için – özel, resmi Arks üzerinde meydana çıkarılmayacak
Sınırlı işletilen iş kalemleri ile tekil temalı etkinliklerde sınırlı zamanlarda Dünya haritası!

Sen tek oyuncu yerel oyun oynamak ve çok oyunculu ileri geri singleplayer dan, gayri resmi oyuncu barındırılan sunucular arasında karakter ve öğeleri getirebilir. Mod tam Buhar Atölye desteği ve özelleştirilmiş Unreal Engine 4 editörü ile oyun. Bir örnek olarak bizim haritalar ve varlıklarını kullanarak ARK inşa görün. Kendi sunucu barındırmak ve beğeninize kesin ARK yapılandırın. Sizi oluşturmak görmek istiyorum!

ARK kendi yaratıklar over-the-top hiper gerçek görüntüleri ve true-tam dinamik aydınlatma ve küresel aydınlatma, hava sistemleri (yağmur, sis, kar, vb), yüksek-özel Unreal Engine 4 ile ifade hayata geçirildi için yaşam hacimsel bulut simülasyon ve gelişmiş DirectX11 ve DirectX12 render teknikleri son

 • OS: Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8
 • Processor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
 • Memory: 4000 MB RAM
 • Graphics: DirectX11 Compatible GPU with 1 GB Video RAM
 • DirectX: Version 11
 • Hard Drive: 20000 MB available space


 • 15.142
  OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
  ARK Survival Evolved Early indir

  Tür: Aksiyon Oyunları, Erken Erişim Oyunları, Macera Oyunları

  Platform: PC

  Boyut: 9,18 GB

  Crack: 3DM

  Tarih: 03-06-2015

  Dil: İNGİLİZCE

  Etiketler:

  YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?