BLADESTORM Nightmare indir

0


BLADESTORM Nightmare indir

BLADESTORM Nightmare indir

ABOUT THE GAME

7 yıl sonra, BladeStorm: Nightmare geri döndü ve Windows üzerinde görücüye yapar!
“Direct X” ile serinin son ifadesini yaşayın!

[Windows sürümü Özellikler]
Windows sürüm bir özelliği PC’nizin özellikleri dayalı, böylece, görüntülenen karakter sayısı gibi detaylı grafik ayarlarını mesafeyi çizmek ve yeteneğidir.
En yüksek ayarları kullanarak yüksek spec PC’ler kullananlar için, yüksek bir kare hızında gelişmiş savaş grafikler ve inanılmaz akıcı oyun için izin, DirectX 11 yeteneklerini optimize eder.
Bu kontroller özelleştirmek mümkün olduğundan Ayrıca, size en iyi oyun deneyimi için zevk kontrol şeması oluşturabilirsiniz.

[BladeStorm Özellikleri: Nightmare]
◆ Aksiyon Oyunu yeni bir tür! Kurşun kadroları unutulup düşmanı sürücü!
Oyuncular Yüz Yıl Savaşı paralı hale gelir ve dinamik zafere tarafını yönlendirecek bir göreve savaş değişen karşısında, fil birlikleri, top birlikleri ve kuşatma silah uşak, okçuların gelen şey yapılmış savaşçılarının mangaları, ve atlı yol açar.
Oyuncular yenilikçi ve heyecan verici bir deneyim için düşman harap özgü Eylemler kullanarak, erkeklerin timleri kontrol eder. Kendi AI tarafından yönlendirilen her asker, düşman ve müttefik hem sayesinde, büyük güçler arasında çatışma vahşi nefes alma yoğunluğu ve şok edici gerçekte boyanmıştır.

◆ 200 Asker 4 mangaları kontrol Thrill ve Strateji!
Oyuncular kadar 4 mangaları arasında geçiş yapabilirsiniz. Mangaları arasında geçiş onları daha geniş bir alan üzerinde hareket sağlar. Ayrıca, en fazla 200 kişilik bir orduyla içine mangaları birleştirerek oyuncular tüm eylem heyecanını ve strateji derinliği birleştiren heyecan verici yeni bir oyun-oyun deneyimi için, saldıran kadrosuna dayalı güçlü ortak saldırılar ve tarak yapmak için izin verir.

◆ Nightmare dahil bir Zengin Story Modu!
“Yüz Yıl Savaşı” nda, oyuncular, onları İngilizce ve Fransızca hem de bakış açılarından savaşı deneyimi sağlayan ücretsiz bir görev sistemi keyfini çıkarın. Toplantı ve Arc ve Edward, Siyah Prens, Joan canlı hayat hikayesini getiriyor tarihin bu tür kahramanları ile etkileşim.
Buna ek olarak, bu tür ejderha Kikloplara olarak büyük canavar içeren orijinal bir Kabus modu dahil ettik. İngiltere ve Fransa Yüz Yıl Savaşı dünya üzerinde tamamen yeni bir gizemli canavarlar mücadele için ortak bir neden olarak bir araya olarak tarihin kahramanları, bir kez daha savaşmaya davet edilirler.

◆ Yeni Oyun Deneyimi son teknolojileri kullanarak ve heyecan verici yeni unsurlar tanıtan!
son grafik teknolojileri Ortaçağ savaş inanılmaz savaşlar oluşturmak için kullanılır olmuştur. Biz de keyifli bir yeni oyun deneyimi için bir online multiplayer fonksiyonunun, gözden geçirilmiş bir karakter düzenleme modu ve çeşitli diğer yeni özellikler ekledik.

  • OS: Windows Vista/7/8/8.1 (64bit required)
  • Processor: Core i7 870 2.8GHz or better
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 640*480 pixel over, High Color
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 12 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c over

 4.748
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
BLADESTORM Nightmare indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 9,3 GB

Crack: CODEX

Tarih: 30-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?