Broadsword Age of Chivalry

0

Broadsword Age of Chivalry indir

Broadsword Age of Chivalry indir
Broadsword Age of Chivalry
Moonbite Oyunları ve U & I Entertainment lezzetli beyninden zombi filmleri ve içme bira hakkında herşey kick-ass bir unapologetically saygısız saygı olduğunu Zombeer, bir first-person shooter gelişmiş bir ve güncelleştirilmiş bir sürümünü geliyor.

Comedy Central yazarları yeni anlatı içeriği ile Zombeer, elbette, cephane ve bira sağlıklı bir kaynağı geçmişin klasik zombi filmlerinde esprili referans ile doludur ve.

Yakın (ve bazı şanslı diyebilirsiniz) geleceği olarak, zombiler haline dünyanın nüfusunu dönüştüren bir virüs sonucunda salgın var. O şanslı bir parçası değil – bu var: bir zombi tarafından ısırılan sonra enfeksiyon savmak için tek yol bira içiyor!

Kahraman olarak oynamak “K”, kurtulan zombi virüsü ve kötü sürekli kalıntı ile uyguluyor, oyuncular onun kız arkadaşı Karen bulmak ve çok geç olmadan çıkmak itidal ve katliam bir denge yönetmek zombi kıyamet aracılığıyla onların önünü açmak gerekir!

Temel Özellikler

• Kişisel (PC) Pleasure Gelişmiş: Zombeer güncellenmiş ve geliştirilmiş sürümü PC oyuncuları deneyimini maksimize etmek için optimize edilmiştir. Rafine kontrolleri, etkileşim ve gelişmiş silahlar sadece bir visseral iyi vakit sağlamak için yapılan additionsl bazılarıdır.

• Bu Lezzetli Komik Bone İçin Daha Fazla Şakalar: Zombeer Comedy Central yazarlar yeni bir hikaye içeriği ile komik getiriyor

Braaaiinnn !: Zombeer Tease için Yeni Tunes • Red Bull Record kendi Beş Bıçaklar ve daha fazlası için yeni müzik bir güncelleştirme müziği içerir! Tüm mükemmel zombi kıyamet de cehennem yükselterek için reçel uygun.

• Headshots en iyi şunlardır: Oyuncular artık kanlı tatmin edici sonuçlar ile zombi Headshots kapalı puanı. Her zaman çift dokunun unutmayın ve mermi ile cimri olmayın.

• Chug, Chug, Chug: senin hareketlilik sınırlandırılması, sen savurmak yapacak şeyler çok birine kendilerini dönüm önlemek için Zombeer çuf, ancak dikkatli olmak gerekir oyuncular olarak itidal ve katliam mükemmel dengesi, bulun.

MINIMUM:
OS: Windows® XP/Vista/7/8 with latest service packs
Processor: Intel® Core™2 Duo 2Ghz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® 6150SE or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
RECOMMENDED:
OS: Windows® 7/8 64-bit with latest service packs
Processor: Intel® Core™ i5 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 460 1GB or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection6.433
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Broadsword Age of Chivalry

Tür: Aksiyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 443 MB

Crack: SKİDROW

Tarih: 17-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?