Bulletstorm

0

Gelecek temalı bir ütopyada, barışı koruyan elit bir güç, iç savaşı önlemek için çalışmaktadır. Ancak yüksek rütbelerde gerçekleşen ihanet; en korkulan birim olan Dead Echo’nun iki üyesinin kendi başlarına karşı saldırıya geçmelerine neden olur.

Paralı askerlikten bitkin düşüp, uzay korsanlığına soyunan Grayson Hunt ve Ishi Sato’nun hızlı para kazanmak için yaptığı son görev için rota güneye döner. Eski komutanlarının savaş gemisi, Ulysses ile karşılaşan Grayson, bu devasa gemiye karşı atağa geçer. Adam ve silah açısından zayıf durumda olduğu için, tek seçeneği, hesaplaşmak için hayatını feda edip Ulysses’e doğrudan çarpmaktır.

Yere çakılmaktan ucu ucuna kurtulup, terk edilmiş cennet gezegeni Stygia’da mahsur kalan Grayson ve Ishi, kendilerini bir anda mutantlar ve et yiyen çetelerden oluşan güruhla çevrelenmiş olarak bulurlar. Artık hayatta kalmalarını gerektiren iki görevleri vardır: bu gezegenden sağ kurtulmak ve ikiliyi oraya gönderen adamdan intikam almak.

Grayson Hunt yerine geçip, müthiş dövüş hareketleri ve bir FPS’de görülebilecek en özgün yenilikçi silahlar ile sağlanan Bulletstorm’un benzersiz “skillshot” sistemiyle eşsiz bir oynanış keyfi yakalayın. Bulletstorm başlasın!

Öne Çıkan Özellikler

 

İnanılmaz Yeni “Skillshot” Sistemi: Olağanüstü silahlı çatışmaları, Bulletstorm’a özel tekme, kayma ve iple yakalama mekanikleriyle birleştirin ve yeteneğinizle öldürün. Her düşman; stil sahibi, üstün ve her seferinde daha kanlı öldürme yöntemleri için yeni bir fırsat sunuyor.

 

Muhteşem Döndü: Puanlarınızı artırmak için öldürürken yeteneğinizi kullanın. Bu puanları güçlendirmeler için kullanın. Bu güçlendirmelerle daha büyük ve daha iyi “skillshot”lar yaparak, daha da fazla puan kazanın. Bulletstorm’un güçlendirme sistemi, en yaratıcı şekilde öldüren oyuncuları ödüllendiren harika bir döngü.

 

Sert ve Güçlü Silahlar: Güvenilir Peace Maker Carbine’den, patlayıcı Flail Gun’a kadar, Bulletstorm gelmiş geçmiş en yaratıcı, en ölümcül silahlardan oluşan cephanesiyle FPS türüne eğlenceyi geri getiriyor.
Ödüllü Marvel Comics yazarı Rick Remender (The Punisher) tarafından kaleme alınan senaryosuyla Bulletstorm; sizi ihanetten intikama ve son hesaplaşmaya kadar sürpriz hikaye dönüşleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Unutulmuş Cennetin Tehlikeli Gezegeni: Unreal Engine gücüyle oluşturulmuş, tahrip edilmiş bir cennete; kavruk çöllerden, tropik ormanlara ve yetişkinlere özel bir oyun beldesine yolculuk edin.İşletim Sistemi:Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7
İşlemci:Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2, veya eşdeğer 1.6 GHz hızı ve yüksek hızlar
Bellek: 1.5 GB
Ekran Kartı:256 MB VRAM; NVIDIA GeForce 7600 GS, ATI Radeon HD 2400 Pro
DiretX: 9.0c
HDD: 9 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7
İşlemci: QuadCore 2.0 GHz
Bellek: 2 GB
Ekran Kartı: 512MB VRAM; NVIDIA GeForce GTX260,ATI Radeon 48705.821
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
Bulletstorm

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.96 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 25 Şubat 2011

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?