Cabela’s African Safari

0

Genel boyutları ile incelendiğinde Afrika ülkeleri üzerinde oynanan bir avcılık oyunu olduğunu görürüz. Afrika topraklarında avcılık serüveni yaşamak isteyenler için heyecan dolu bir video oyunudur. Oyunun ana karakteri çevikliği ve hızlılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bunun içindir ki hayvanların onu yakalaması oldukça zordur. Bu zorlu ama bir o kadarda istekli, hırslı ve heyecan yaratıcı Cabela’s African Safari Tanzanya, Güney Afrika Cumhuriyeti, Zimbabwe, Mozambik, Botswana ve Gorilla gibi kent toprakları üzerinde şekillenmektedir. Su aygırı, Timsah, fil, geyik, benekli sırtlan, zürafa, gergedan, bufalo, kirpi, ceylan, bıldırcın, ördek, kaz, devekuşu avlayacağınız hayvanlar arasında yer almaktadır. Keyif ve neşe içerisinde oynayacağınız eşsiz oyunlardan birisidir. Sizlere heyecan vereceği gibi oyun içerisindeki sürpriz hamleleri ile sizleri düşünmeye ve üretmeye davet etmektedir.

Oyun esnek bir yapılanmanın ürünüdür. Bu oyunun her aşamasında kendini göstermektedir. Benzerleri ile arasında farklılık karakterin özelleştirilebilmesidir. Oynamakta olduğunuz karaktere kendi istemlerinizi yerleştirerek oyun içerisinde bu özelliklerden yaralanabilmektedir. Çeşitli özelliğe sahip yetenekleri karaktere yükleyebilirsiniz. Oyun içerisinde iki adet yetenek açılabilmektedir. Bunlar pasif ve aktif yetenekler olarak adlandırılır. Cabela’s African Safari oyun severlere pasif yeteneği tercih etmelerini önermektedir. Bilgisayarınızın ekranında Afrikanın keşfedilmemiş ormanlarında bir fil üzerinde avlanmayı düşünenler için ideal bir oyun olup ekstra özelliklere sahip olacağınız muhteşem bir oyundur. Avlanma sırasında dikkat etmeniz gereken önemli detaylardan birisi de klavye üzerinde farklı tuşlara basılmamasıdır. Şansınızı denemek için böyle bir hamlede bulunmanız, sonuçlarına katlanacağınız kısaslarla baş başa kalmanıza vesile olmaktadır. Bunun için son derece dikkat ederek avlanmaya çalışmalısınız.

Avlanmak için gerekli olan araçlardan olan silah oyunun vazgeçilmezidir. Oyunun ana karakterini nasıl özelleştirerek yetenekler ekleyebiliyorsanız, silahları da aynı özellikte kullanabilmektesiniz. Oyun farklılığı silah dışında ki artış durumundan anlaşılmaktadır. Bu demektir ki oyuncu yeteneklerine yenisini eklediğinde artış otomatik olarak kendini yenilemektedir. Böylece çeşitli özellikler ve olanaklar kazanırsınız. Örneklendirecek olursak koşma mesafeniz uzar. Oyun içerisinde mermi e can kaybının oluşması durumunda kamp alanına ulaşarak gerekli araçlara sahip olabilirsiniz. Cabela’s African Safari avlanmayı sevenlerin merak içerisinde büyük ir heyecanla oynayacağı oyundur. Oyun da yer alan bir diğer husus ise safari yapmaktan sıkılanlar için Shootout Galleries modudur. İmleç ile hareket ettireceğiniz bu mod sizlere keyif verecek bir özelliğe sahiptir. Kısacası pc ekranından geçmekte olan hayvanları avlama olanağına sahip olursunuz.
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP ve üstü
İşlemci: Intel Celeron/AMD Duron – 900Mhz
Bellek: 256 MB RAM
Ekran Kartı: 128 mb
DiretX: 9.0c
HDD: 700 MB Disk alanı7.297
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Cabela’s African Safari

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 758.52 MB

Crack: MEVCUT

Tarih: 17 Ekim 2006

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?