Call of Juarez: Bound in Blood indir

0

Büyük ses getiren Call of Juarez oyunun ikincisi bizi Amerikan İç Savaşı’nda geçen unutulmaz bir maceraya sürükleyecek. İnce ince işlenen dramatik hikâyesi sizi bir yandan sararken yaptığınız seçimlere göre oyunu bambaşka açılardan göreceksiniz. Call of Juarez: Bound in Blood şimdiye kadar yapılmış en iyi vahşi batı temalı oyunlardan birisidir. Daha önce hiçbir oyunda görmediğiniz ve varlığından bu oyunda haberdar olacağınız dönemin gerçek tabancaları ve makineli tüfekleriyle tanışın. Farklı karakterlerle oynayabileceğiniz oyunun her bölümünde bambaşka bir tecrübe yaşayacaksınız. Bölümler seçtiğiniz karaktere göre ilerleyecek ve tekrar oynamak isteyeceksiniz. Vahşi bir Apaçi şefinden aç gözlü bir Meksikalı çete liderine ve kinci bir güneyli albaya kadar kovboy filmlerinin tüm kötü adamları burada. Yaratıcı çok kişilik oyun modunda farklı sınıfları oynayabileceksiniz.

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP2 ve SP3/Windows Vista
İşlemci: 3.2 GHz Intel Pentium 4 veya 2.66 GHz Pentium D/AMD Athlon 64 3500+
Bellek: 1 GB RAM (2 GB önerilir)
Ekran Kartı: DirectX 10.0/9.0 uyumlu Shader Model 3.0 destekli 256 MB ekran kartı
DiretX: 9.0c
HDD: 4 GB Disk alanı

YAPIM: Oyunçeviri
Menü ve Görevler % 100
Alt yazılar % 100

Yamayı kurmaya başlamadan önce Call of Juarez Bound in Blood oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Call of Juarez™: Bound in Blood oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak COJBIB Türkçe yama dil eklentisi 32 bit windows işletim sistemlerinde C:Program FilesUbisoftTechlandCall of Juarez – Bound in Blood klasörüne , 64 bit işletim sistemlerinde "C:Program Files (x86)UbisoftTechlandCall of Juarez – Bound in Blood klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Call of Juarez – Bound in Blood Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Mediafire: http://www.mediafire.com/download/lx3b0nts34vcn0i/TYCOJBIB.rar
yuklesene.org: http://yuklesene.org/L7

Not: Her ihtimale karşı "C:Program FilesCall Of Juarez – Bound In BloodCoJ2 klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer COJBIB tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır. Yedek almazsanız oyunu yeniden yüklemeniz gerekebilir.26.320
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
Call of Juarez: Bound in Blood indir

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.71 GB

Crack: Razor1911

Tarih: 30 Haziran 2009

Kaynak: Zamunda

Dil: Türkçe Yama Mevcut

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?