C&C Red Alert 3 indir

1

Electronic Arts, oyuncuların favori gerçek zamanlı strateji serisini yeni özellikler, güçler, teknolojiler ve farklı bir dünya ile geri getiriyor; Red Alert 3! Artık sadece tek başınıza değil, co-op olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir ve düşmanlarınıza karşı iş birliği yapabilirsiniz.

Önceki oyunlarda, iki grup arasında (Allies vs Soviets) Müttefiklerin (Allies) zaferiyle sonuçlanan bir savaş anlatılıyordu. Bu savaşın ardından, Sovyetler çaresizlik içinde bir zaman makinesi icat eder ve zamanda geriye giderek Albert Einstein’i öldürürler. Amaçları, Müttefikler’in kendileri yenerken kullanıları silah teknolojisinin üretimine engel olmaktır. Normal zamana geri döndüklerindeyse, her şey değiştiği için yepyeni bir dünya ve bu yeni dünyanın kontrolü için üç farklı grup arasında geçen yeni bir dünya savaşı ortaya çıkar.

Red Alert 3, böyle yaratıcı bir senaryo eşliğinde oyuncuların karşısına çıkıyor. Ve her zaman olduğu gibi, farklı grupların farklı hikâyelerini oynayabiliyor ve oyunun geleceğine sizler karar veriyorsunuz.Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP SP2, Windows Vista (32-bit)
İşlemci: XP için; Intel Core Duo,Intel Pentium 4 2.2 GHz veya AMD Athlon XP 2100+
Vista ve üstü için; Intel Pentium 4 2.6 GHz veya AMD Athlon XP 2800
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 veya ATI Radeon X800
DiretX: 9.0c
HDD: 10 GB Disk alanı9.030
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
C&C Red Alert 3 indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.62 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 28 Ekim 2008

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?