crysis 4 indir

6

crysis 4 indir

crysis 4 indir
crysis 4 indir
Crytek firması, Crysis serisini bitirmeye niyetli değil. 22 Şubat’ta Crysis 3 ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan ekip, Crysis 4 için de ufak ufak çalışmalara başlamış durumda.
VG247 sitesinde konuşan Crysis 3 yapımcılarından Mike Read, Crysis 3’ün çıkmasının ardından biraz dinleneceklerini, ancak daha sonrasında neler olabileceği konusunda çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Başta Cevat Yerli olmak üzere, Crytek’in yeni Crysis oyunları hakkında birçok düşüncesi varmış ve oluşturdukları bu güçlü seriyi devam ettirmeye kararlılar. Crysis 4 (Çok büyük ihtimalle gelecek), hatta Crysis 5’in dahi gelme ihtimali bulunuyor, ancak yeni oyunların hikaye yapısı ve türleri konusunda bir bilgi henüz yok. Belki de Crysis 4, son dönemin popüler iş modeli F2P FPS olarak karşımıza çıkar.
Bu arada, yayınlanan yeni videoyu izlemek için aşağıdaki resme tıklamanız yeterli.
Crysis, Türklerin oyun sektöründe gururlanmasını sağlayan bir aksiyon oyunu. Tabi bu gururun sebebi ise Türk Crytek CEO’su Cevat Yerli. Crysis‘in sahibi Crytek bugünlerde Crysis serisinin 4. oyunun çıkıp çıkmayacağı hakkında soru bombardımanına tutuluyor. Peki Crysis 4 Ne Zaman Çıkacak? veya Çıkacak mı?

Sıkı takipçilerinin bildiği gibi Crysis 3’ün son bölümünde uzaylı lider Alpha Ceph’i öldürüp uzaylı hikayesine son veriyoruz. Bu durum da Crysis 4 acaba çıkmayacak mı, Crysis 3 ile seri sona mı erdi şeklinde üzücü bir soruyu akıllara getiriyor.

Ancak uzaylı hikayesi bitmiş de olsa Crytek‘in Crysis serisi üzerine yatırımı büyük, üstelik CryEngine geliştirmeleri de sürerken Crysis ismini bitirmek istediklerini düşünmüyoruz. Türk asıllı CEO’muz ise bir açıklamasında Crysis 3 ile Prophet’ın sona erdiği ve yeni oyunun Crysis 4 olmayacağını belirtti, ancak daha fazla detay vermedi.
Survive adapte ?? Epik bir hikaye, yeni dondurulmuş ormandan sıfır yerçekimi yabancı ortamlara kadar savaş fethetmek için kendi taktik ve yaklaşım adapte zorlayarak, sürekli değişen bir ortama oyuncular bindirmeler.
Yukarı Suit! ?? Bir yüksek teknoloji Nanosuit oyuncular savaş gerçek zamanlı yeteneklerini artırmak için izin verir. Oyuncular yaratıcı taktik yollarla durumları yaklaşmak için kendi hız, kuvvet, zırh ve görünmezlik yeteneklerini geliştirmek için seçebilirsiniz.
Özelleştirilebilir Silah ?? Modüler silah büyük bir cephanelik oyunculara kendi oyun stili üzerinde benzersiz bir kontrol sağlar. Uzak deneysel silahlarla muhalefeti darbe uzaylı teknolojisini keşfetmek ve sessizce uykuya düşmanlar koyabilirsiniz taktik mühimmat için yangın uçlu mermi özel mühimmat kullanır.
Geldim Gördüm Yendim ?? Gerçeğe yakın düşman AI durumu değerlendirmek ve stratejik yaklaşım oyuncular meydan okuyor. En hızlı tetik parmak sahip hakkında değil ?? oyuncular kavga, reaktif değil proaktif olmak için zorlanmaktadır.
Zero-G Oynanış ?? Fizik oyuncular Sıfır G hareketli ve silah ve daha fazla geri tepme ile rakip uyum gerektiği gibi her şeyi değiştirecek bir gerçek Sıfır yerçekimi ortamında, bir korkunç uzaylı türler savaş.
Yeni Nesil Grafikler ?? Crytek’in tescilli CryEngine 2 ™ kullanarak sıfırdan inşa Crysis’in ‘görseller tam DX10 desteği ve eski makinelerde katı performans sunmak için ölçeklenebilir seçenekleri ile “sanat devlet” tanımlar.
Açık, fizikselleşmesinin Dünya ?? , Engelleri yok tekneler VTOL en gelen araçların sürüş ve düşmanlara karşı çevreyi kendisini kullanarak, Crysis açık bir dünya ile kendi yolunu seçin.

torrent-oyunindir.com İYİ OYUNLAR DİLER :)


MINIMUM:
OS: Windows® XP (with SP2) or Windows Vista® (with SP1)
PMINIMUM:
Supported OS: Windows XP or Windows Vista***
Processor: 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster* (Vista)
Memory: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
Graphics: 256 MB**
DirectX Version: DirectX 9.0c (included)
Sound: DirectX 9.0c compatible
Hard Drive: 12GB
* Supported Processors: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista) or faster, Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista) or faster, AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or faster.
** Supported chipsets: NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Integrated chipsets are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.
*** Currently only the 32-bit version is available.
RECOMMENDED:
Supported OS: Windows XP or Windows Vista
Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
Memory: 2.0 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 o42.571
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
crysis 4 indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: YAKINDA.

Crack: YAKINDA.

Tarih: YAKINDA.

Kaynak: YAKINDA.

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“crysis 4 indir” oyununda 1 Yorum bulunuyor.
  1. Alperen Güner - 7 yıl önce demiş ki:

    gerçekmi