Daemon Tools Kurulumu

Daemon Tools Lite

Daemon Tools Little

Programsı sanal CD dosyalarını kolayca, CD ve DVD’lere yazdırmadan bilgisayarınız üstünde sanal sürücülere takmak amacıyla kullanılıyor ve bu alandaki en tanınmış programlardan bir tanesi. İndirme linkimiz konumuzun en altındadır.

Fakat kimi vakit tüketimi ile alakalı problemler baş gösteriyor. Bu amaçla sizin amacıyla programnın kurulumu ve tüketimi ile alakalı resimli bir program yazısı yazmamız gerekliliğini fark ettik.

Eğer bedava Daemon Tools Lite programnını kullanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken alttaki bağlantıyı kullanarak programsı bilgisayarınıza indirmek.

Dosya bilgisayarınıza indikten sonra kurulum dosyasını çalıştırdığınız vakit karşınıza çıkacak ekranda “Next” tuşuna basmanız gerekiyor. 

Daemon Tools Kurulumu

Ardından karşınıza çıkacak olan lisans sözleşmesini de “I Agree” tuşuna basarak geçebilirsiniz.

Daemon Tools Kurulumu

Daha sonra programı ücretsiz kullanmak için karşınıza çıkan ekranda yer alan “Free License” seçeneğini seçmeli ve tekrar “Next” tuşuna basmalısınız.

Daemon Tools Kurulumu

Karşınıza hangi bileşenleri yüklemek istediğinizi gösteren bir seçim ekranı çıkacak. Burada bir değişiklik yapmadan yine “Next” tuşuna basmanızı öneriyorum.

Daemon Tools Kurulumu

Sıradaki iki pencere bilgisayarınıza başka program yükleme ve bilgi sızdırma için hazırlanmış seçenekler olduğundan dolayı ikisi için de aşağıda görebileceğiniz gibi kabul etmediğinizi belirten seçenekleri seçip “Next” tuşuna basmalısınız.

Daemon Tools Kurulumu

Daemon Tools Kurulumu

Programın kurulacağı dizini değiştirmeden yeniden “Next” tuşuna basmalısınız.

Daemon Tools Kurulumu

Daha sonra kurulum penceresindeki işlem tamamlanana kadar beklemeniz gerekiyor. Bu sırada Daemon Tools bilgisayarınıza bir adet sanal sürücüyü kendiliğinden kuracaktır.

Daemon Tools Kurulumu

İşlem tamamlandığında “Finish” butonuna basmanız gerekiyor. Eğer ekranda yer alan seçeneği seçili halde bırakırsanız tuşa basmanızın ardından Daemon Tools otomatik olarak açılacaktır.

Daemon Tools Kurulumu

 

 

Daemon Tools Little indir