DiRT Rally Early indir

3

WWE 2K15 indir

DiRT Rally Early indir
DiRT Rally hoşgeldiniz – DiRT yeni bir dünya. Rallinin saf ifadesi, off-road, motor yarış doruk ve düzenli ücretsiz güncellemeler yeni konumlar, yeni oyun modları ve yeni araçlar dahil olmak üzere, erken Access, şimdi başlıyor.

DiRT Ralli Ralli benzersiz kılan özünü – bilerek ederken arabadan her şeyi sıkmak amaçlayan, sen aşırı hızda tehlikeli, dalgalı yollarda fırlatmak senin duyguların kontrolünde kalması için çalışıyor bu anlamda tek kazasında irreparably ebil senin sahne süresini zarar. Bir sürücünün beceri nihai test, ve o yüksek risk, yüksek ödül oyun nihai var.

Eğer farklı yüzeyleri boyunca tutuş hissediyorum ve farklı hava tiplerinin bir dizi tarzınızı adapte olarak her aşaması, farklı imtihan edeceğiz. Araba yıpratma uğrar gibi size özel ralli ekibi aşamaları arasındaki zaman sınırlı onarımlar ile rekabetçi tutmak için çalışır iken mekanik hasar hesaba gerekir. Birlikte dize aşamaları gibi size yardımcı sürücü ve rekabetçi ve kovalamaca her zamankinden-zor mükemmel çalıştırmak kalmak için, tepki ve uyum için kendi yetenek güven olarak, her ralli, konsantrasyon ve beceri bir maraton gibi bir test olur.

• DiRT RALLİSİ VE TOPLUM: topluluk DiRT Rally en co-pilot ve onların geribildirim deneyimi evrimini şekillendirmeye yardımcı olacaktır. Erken Erişim ve önümüzdeki yol DiRT Rally katılan oyuncular için, ekip kendi görüşlerinizi istiyorum. Onlar teorileri test yardımcı ve DiRT Rally rafine yardımcı olacak hayati veri sağlayan olacak.
• DENEYİM 3 MASİF YENİ GERÇEK DÜNYA RALLİ YERLERİ: Erken Erişim başından itibaren, DiRT Ralli takip etmek fazlası ile, üç büyük ortamları ve 36 zorlu aşamaları sunmaktadır. Kuru bulutlu, güneşli, sisli, yağışlı, yağmurlu ve karlı koşullarda – – gündüz onları götürmek ve daha sonra elit meydan okuyacak bir çok farklı, yoğun bir deneyim için geceleri onları almak.

• Powys, Galler – Muddy, ıslak çakıl aşamaları ve orman gündüzleri ve geceleri sık sık yağmurda çalışır.
• Monte Carlo, Monako – Sıkı, büküm, Alpler ile rüzgar kar ve buz kaplı yollarda tehlikeli. Kar ve sis gündüz ve geceleri görünürlüğü etkiler.
• Argolis, Yunanistan – parlak gün ışığında veya gece Akdeniz’in yoğun ısı bile güçlü ralli arabaları kendi parasını almak Süpürme tozlu çakıl aşamaları.

• 6 YENİ VE KLASİK SINIFLARDA ÜZERİNDE 14 CARS ŞİMDİ SÜRÜCÜ İÇİN: Ralli Ralli doğru araçların tüm olacaktır sağ otomobil ve DiRT olması ile ilgilidir. Erken Erişim başında, DiRT Rally 14 otomobil sunar ve gelecekte daha fazla sınıflar üzerinde daha fazla araba ekleyerek olacaktır.
• YENİ MODEL SÜRÜŞ: DIRT Rallisi için fiziksel simülasyon tamamen değişen yüzeyler üzerinde yarış nasıl hissettiğini yeterince yakalamak için yeniden inşa edildi ve gevşek yüzeyler yanal, sürgülü köşeleri etrafında kayma tamamen yeni bir fikir oluşturma sırasında tekerleklerin altında toplamak.
• RALLİ ŞAMPİYONASI, RALLİ ASYNC & ÖZEL RALLY OLAYLAR: Ralli Seasons giderek yetenekli muhalefete karşı rekabet veya Ralli uyumsuz zorlukları oyuncuların tüm toplum karşı kendinizi kanıtlamak, tek bir sahnede alın ve Özel Ralli olaylarda aramaları öğrenir.
• TAKIM YÖNETİMİ: aşamaları arasında aracınızda üzerinde çalışmak için dört mühendislik kadrosu kadar kiralamak. Detaya ve sözleşme uzunluğu, ücret talepleri doğrultusunda bunları kiralamak ve içgörü onlar sahibi araçlara yükseltmeleri üzerine sunabilir. Bir mühendisin sözleşme yenileyerek tutun ve onlara daha hızlı spesifik araçlar yükseltme yardımcı olacak Perks vermek mümkün olacak.
• YÜKSELTMELER: Eğer olaylar bir araç sürücüsü gibi sizin mühendisleri onunla daha aşina olacak ve aracın tam potansiyelini kilidini yükseltmeleri araştırma olacaktır. DiRT Rally kapsamlı güncelleme sistemi rekabetçi kalmak için otomobilin kullanım ve performans anlamlı iyileştirmeler yapar
• TUNING: Bir DiRT oyununda bugüne kadar en kapsamlı ayar sistemini sunan DiRT Ralli onların kurulum rafine ve sürüş tarzı araba duygu hakkı elde sağlamak için ayarlamak için hava koşulları, araç durumuna ve daha fazla dayalı arabalarını oyuncular sağlar.
• HASAR & REPAIRS: Off-road yarış sert ve affetmez; DiRT Rally kapsamlı mekanik hasar sistemi tarafından çoğaltılır olarak nedenler araçlar rakip aşınan ve eskiyen acı. Neyse ki, hasar aşamaları arasındaki takımın Hizmet Bölgesindeki çalışma eEngineers kiralayarak tamir edilebilir. Colin McRae Rally oyunları kadar, ralli aşamaları arasındaki araba onarmak için bir zaman sınırlı miktarda var.
• FİZİK TABANLI asist: hızlı olmak beceri değil, ham hız ile ilgili. DiRT Ralli oyuncuların en saf haliyle arabalar deneyimi sağlar iken aynı zamanda ırk ve karayolu taşıtları görülen benzer gerçek dünya asist, bir seçki sunuyor. Çekiş Kontrol ABS tekerleklerin kilitlenmesini önleyerek fren kabiliyetini artırır ve Stabilite Kontrol köşelerde dönen yerinden arabanızı tutar, patinajı en aza indirmek için çalışıyor.

UPDATE+PACH İNDİR

FİX Crack indir

ŞİFRE: torrent-oyunindir.com
MINIMUM:
OS: Windows 7 or Windows 8
Processor: AMD Athlon x2 Dual Core or Intel Core 2 Duo Processor @ 2.4Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD HD5450 or Nvidia GT430 or Intel HD4000 with 1GB of VRAM
Hard Drive: 35 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible soundcard
RECOMMENDED:
OS: Windows 7 or Windows 8
Processor: AMD FX-8150 or Intel Core i5 4670K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD R9 290 or Nvidia GTX780
Hard Drive: 35 GB available space
Sound Card: Direct X compatible soundcard8.156
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
DiRT Rally Early indir

Tür: Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 12 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 01-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?