Dragon Age : Inquisition

1

BioWare’in epik rol yapma serisi, Frostbite 3 motorunun gücünü de arkasına alarak ileriye doğru dev bir adım atıyor. Muhteşem güzellikteki manzaralar ve sayısız olanak sizi bekliyor. Kendinizi Dragon Age: Inquisition’a hazırlayın!

Yaşanan felaket nedeniyle Thedas topraklarına kargaşa hâkim olmuştur. Ejderhalar gökyüzünü gölgelemekte, bir zamanlar barış içinde olan krallığa korku yaymaktadır. Büyücüler, baskıcı Templar’lara karşı topyekûn savaşa girişmiştir. Uluslar birbirlerine meydan okumaktadır. Kaosun güçlerini alt etmek ve düzeni yeniden sağlamak Inquisition’ın lideri olarak size ve grubunuzdaki efsanevi kahramanlara düşüyor. Gerçeğe uzanan yolculuk ilerledikçe birçok bağ kurulacak, bazıları da kırılacak…

BioWare’in bu son aksiyon-adventure’u geniş, değişken alanlarda geçen benzersiz bir hikâye sunuyor. Gizli mağaraları keşfedin, tam anlamıyla devasa yaratıkları alt edin ve çevrenizdeki dünyayı kendi oyun stilinize göre şekillendirin.

Inquisitor olun: Bu epik, karakter odaklı hikâye boyunca Inquisition’ın gücünü arkanıza alın ve risklerle ve sayısız keşifle dolu bir yolculuğa çıkın.

Efsanelerle bağ kurun: Eşsiz, akılda kalıcı karakterler hem sizinle hem de diğerleriyle dinamik ilişkiler kuracaklar.

Dragon Age’i keşfedin: Son derece geniş, görsel olarak hayranlık uyandırıcı, oyuncuyu içine çeken, yaşayan dünyayı özgürce keşfedin.

Dünyayı değiştirin: Eylemleriniz ve seçimleriniz hikâye açısından çok çeşitli sonuçlara sebep olabileceği gibi dünyanın kendisine fiziksel etkilere de sahip.

Kendi tarzınızca oynayın: Inquisitor’ınızın, ekibinizdekilerin, korunaklı bölgelerinizin ve kalelerinizin görünüşünü ve özelliklerini tamamen kendiniz belirleyin. Inquisition güçlerinin ve kendi oyun stilinizin yapısına kendiniz karar verin.
İşletim Sistemi: Windows 7 veya 8.1, 64-bit
İşlemci: AMD Dört çekirdek @ 2.5 GHz, Intel Dört Çekirdek @ 2.0 GHz
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 4870 / NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB)
DiretX: 10
HDD: 26 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya 8.1, 64-bit
İşlemci: AMD Altı çekirdek @ 3.2 GHz, Intel Dört Çekirdek @ 3.0 GHz
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 veya R9 270/ NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB)
DiretX: 11
HDD: 26 GB Disk alanı7.428
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
Dragon Age : Inquisition

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 25.62 GB

Crack: 3DM

Tarih: 21 Kasım 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?