Dying Light 2 Stay Human PC İndir – Full Türkçe

34

Dying Light 2 Stay Human İndir - Full Türkçe

Dying Light 2 Stay Human İndir – Full Türkçe  oyun indir sorunsuz ve tek link indirin. Virüs kazandı ve medeniyet Karanlık Çağ’a geri döndü. İnsanlığın son yerleşkelerinden biri olan Şehir, yıkılmanın eşiğinde. Hayatta kalmak için çevikliğini ve dövüş yeteneklerini kullan ve dünyayı yeniden şekillendir. Seçimlerin herkesin kaderini belirleyecek.

Yirmi yıldan fazla bir süre önce Harran’da virüsle savaştık ve kaybettik. Şimdi yine kaybediyoruz. Ayakta kalan son büyük insan yerleşkelerinden biri olan Şehir, karmaşaya teslim olmuş durumda. Medeniyet Karanlık Çağ’a geri döndü. Yine de, umudumuzu kaybetmedik.
Şehir’in kaderini değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. Sıra dışı yeteneklerinin de bir bedeli var tabii. Anlam veremediğin anılarını çözümleyerek gerçekleri öğrenmeye başlarken kendini savaşın ortasında buldun. Düşmanlarını alt etmek ve kendine müttefikler bulmak için becerilerini geliştir. Bunu yaparken hem kaleme hem kılıca ihtiyacın olacak. Gücü elinde tutanların karanlık sırlarını çöz, tarafını seç ve kaderini belirle. Ama yaptıkların seni nereye götürürse götürsün, unutmaman gereken tek bir şey var. İnsan olmak.

DEVASA AÇIK DÜNYA

Karanlık yeni bir çağın içinde kaybolan bir şehrin akışına katıl. Çeşitli seviyeleri ve mekânları keşfederken farklı yolları ve gizli geçitleri açığa çıkar.

YARATICI VE VAHŞİ ÇATIŞMA

En vahşi karşılaşmalarda bile ağır basmak için parkur becerilerinden faydalan. Pratik zekân, tuzaklar ve yaratıcı silahlar en yakın arkadaşların olacak.

GECE – GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ

Marazlıların saklandığı karanlık yerlere girmek için geceyi bekle. Güneş ışığı onları uzak tutuyor ancak Güneş batar batmaz yaratıklar ava çıkıp inlerini keşfetmeye açık bırakıyor.

SEÇİMLER VE SONUÇLARI

Eylemlerinle Şehir’in kaderini şekillendir ve değişimini gözlemle. Büyüyen bir kargaşa içinde seçim yaparak güç dengelerini belirle ve kendi deneyimini oluştur.

2-4 OYUNCULU OYNANIŞ

En fazla dört kişiyle iş birliğine dayalı şekilde oyna. Kendi oyununu kur veya diğer oyunculara katıl ve verdikleri kararlarla nasıl farklı sonuçlar aldıklarına bak.

 

Özel ögeler kazanmak için hemen Standard Edition ön siparişi ver:

Rosario Dawson’dan “Reach for the Sky”
  • Lawan ve Aiden için “Reach for the Sky” Yamaç Paraşütü
  • Lawan ve Aiden için “Reach for the Sky” Sırt Çantası
  • “Reach for the Sky” Lawan Arbaleti
  • “Reach for the Sky” Lawan kıyafeti
Reload görünüm paketi
  • “Reload” kıyafeti
  • “Reload” tekrar kullanılabilir silahlar
  • “Reload” paraşüt görünümü
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce, Rusça, Lehçe, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Brezilya Portekizcesi, Japonca, Basitleştirilmiş Çince
  • Metin: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (Latin Amerika), Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Portekizce, Türkçe, Çekçe

NOTLAR:
• Ana oyun klasöründeki Launcher.exe dosyasından oyunu başlatın

• Oyun dilini “Dying Light 2\steam_settings” içindeki force_language.txt dosyasına sağ tık özelliklerden (salt okunur) işaretini kaldırın sonra dosyanın içine girip english yazanı silip turkish olarak kaydedin.996.860
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
Dying Light 2 Stay Human PC İndir – Full Türkçe

Tür: Aksiyon Oyunları, Full Oyun İndir, Macera Oyunları, PC OYUNLARI, Torrent Oyun İndir

Platform: PC

Boyut: 59.24 GB

Crack: Good.Night.Good.Luck

Tarih: 04-02-2022

Dil: İngilizce, Rusça, Lehçe, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Brezilya Portekizcesi, Japonca, Basitleştirilmiş Çince Metin: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (Latin Amerika), Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Portekizce, Türkçe, Çekçe

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?