Europa Universalis 4: Wealth of Nations indir

0

Wealth of Nations beğenilen strateji oyunu Europa Universalis IV’ün ikinci genişleme paketidir ve ticarete ve kasanızı dünyanın zenginlikleri ile doldurmaya odaklanmaktadır. Genişleme paketi size gizli ticari çatışmalar yaratma, korsanlar göndererek rakiplerinizden çalma, ticari güç kazanmak adına barış anlaşmalarını kullanma ve ticari başkentler kurma olanağı tanıyor.

Ticaret, diplomasi, savaş ve keşiflerle dolu bu epik oyunda keşifler çağı, strateji oyunlarının ustası Paradox Development Studio sayesinde hayat buluyor. Europa Universalis IV size bir ulusun kontrolünü vermekte ve onunla ne isterseniz yapabilmenize olanak sağlamakta.

Ticari çatışmalar yaratmak adına gizli diplomatik aksiyonlar alın: Diplomatik yeteneklerinizi konuşturun ve rakiplerinizin avantajına olmayan ticari çatışmalar yaratın.

Korsanlarınız ile rakiplerinizden çalın: Korsanlar kiralayarak rakiplerinizin ticaretini baltalayın ve korsan bir ulus yaratın. Ama şunu da unutmayın, bunu yaparak rakiplerinize savaş sebebi vermiş ve savaş riskini arttırmış olursunuz.

Yeni bir ticaret başkenti yaratın ve ticaretinizi güçlendirin: Belli bir limanı asıl başkentinizden ayrı ana ticaret başkentiniz olarak atayın.

Kara yollarındaki geliştirilmiş ticaret: Kara yollarına atanmış tüccarlarınız ülkenizin ticari etkinliğine katkı yapıyor ve daha uzaklardaki hedeflerle ticaret yapmanıza olanak tanıyor.

Doğu Hindistan Şirketleri kurun: Doğu Hindistan Şirketleri kurarak ticaret ağınızı güçlendirin, uzak topraklara ulaşın.

Dev projeler başlatın: Suez, Kiel ya da Panama Kanalı gibi projelere imza atarak okyanuslarda yeni rotalar kurun.

ÖNEMLİ NOT: Ana oyuna gerek yoktur.Bunu indirdiğinizde bugüne kadarki tüm dlcler+ana oyun inmiş olacaktır.

İşletim Sistemi: XP/Vista/Windows 7/Windows 8
İşlemci: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz veya AMD 3500+
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce veya ATI Radeon® X1900
DiretX: 9.0c
HDD: 2 GB Disk alanı3.891
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
Europa Universalis 4: Wealth of Nations indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.33 GB

Crack: CODEX

Tarih: 29 Mayıs 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?