European Ship Simulator

1

European Ship Simulator ile gemiyi yönetiyoruz. Adı üstünde Ship Simulator , fakat sırf bunun yanında kalmayıp oyun içeresinde farklı görevlerde var. Buna örnek verirsek eğer ; Romörkör ile gemiyi rıhtıma yanaştırmak , Yolcu gemisini kendimiz yanaştırmak gibi görevlerde var aslında. ve eğlenceli de diyebilirim.

Grafikler:

Oyuna baktığımızda gerek gemi tasarımı olsun , geminin köprüüstü (kaptan köşkü) ve içeresindeki elektronik donanımların detaylandırılması hap harika bir olay olmuş diyebilirim. Fakat gemi ileri yolda gittiğinde gemiye kuş bakışı açısından baktığımızda geminin arka kısmından yani pervane’nin suların detayı kötü olmuş göze batacak cinsden diyebilirim detaylı baktığımızda. Ekran görüntülerinden anlayabilirsiniz. Denize baktığımızda gerçeğe yakın olmuş diyebilirim , ekran görüntülerinde kötü çıkmış fakat oynadığınızda gayet iyi bir görüntü sergiliyor. Özellikle o fırtınalı havalar , şiddetli dalgalar iyi yapılmış diyebilirim. Umarım daha da geliştirilir. Ana menü çok klasik kalmış, arka plande deniz var sadece, geliştirilmeli.

Sesler , Efektler :
Oyundaki sesler gayet başarılı olmuş diyebilirim , Limana yaklaşırken açık hava da o martıların sesleri , daha sonra yağan yağmurun sesi gayet başarılı. Hatta fırtınalı havadaki gök gürültü sesleri , efektleri gayet başarılı. Ses konusunda sıkıntı yok diyebilirim. Efektler geliştirebilir.

Genel olarak:

Oyun gayet iyi diyebilirim fakat bugları saymazsak eğer. birde kaptan köşkündeki cihazları kullanabilme , bir gemiye veya kıyıya telsiz donanımıyla iletişim kurabilme gibi detaylar eklenirse tadından yenmez. Denizcilik okuyanlar için gayet güzel bir simülasyon oyunu diyebilirim.

+ ları:
Detaylandırılmış Köprüüstü içeresi
Kuş , Martı sesleri liman ve çevresinde iken
Ayın ,güneşin denize yansıması , fırtınalı havada denizin dalgalı olması , Dalgaların başarılı yapılması.
Romörkör ile gemi yanaştırma gibi görevlerin olması.

– leri:
Bug hataları çok , oyun arada atıyor.
GMDSS ve diğer köprüüstü cihazlarının kullanılmaması
Sadece köprüüstünde gezebiliyoruz. Geminin diğer yaşam mahalilerini gezilemiyor.İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8 (64 Bit gereklidir)
İşlemci: Intel i3 2.6 veya eşdeğer
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DX11 uyumlu 1 GB ekran kartı (Nvidia Geforce GTX 470/ATI Radeon 6900 Serisi)
DiretX: 11
HDD: 3 GB Disk alanı9.984
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
European Ship Simulator

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.14 GB

Crack: FLT

Tarih: 19 Şubat 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?