Far Cry 6 Türkçe 2022 Full İndir – Torrent

0

Far Cry 6 Türkçe 2022 Full İndir – Torrent Oyun indir Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara’ya hoş geldin.

Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu zalim rejim elbette devrimci bir kalkışmaya yol açıyor.

Yara yerlisi Dani Rojas olarak, rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak bir gerilla mücadelesine atılacaksın!

Bugüne kadarki en geniş Far Cry® dünyasında, Yara’nın ormanlarında, sahillerinde ve başkenti Esperanza’da Castillo rejimine karşı savaş.

Zalim Castillo rejimini yerle bir etmek için el yapımı silahlar, çantalar ve araçlarla mücadele et.

Oyun ile birlikte Ultimate Paket ve Sezon Kartı’nı (Season Pass) (3 yeni DLC ve başka ögeler) içeren Ultimate Sürüm eksiksiz ve kusursuz bir Far Cry® 6 deneyimi sunuyor.

Ultimate Paket içeriği:
Jungle Expedition Paketi

Croc Hunter Paketi

Vice Paketi

Yara yerlisi Dani Rojas olarak, rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak bir gerilla mücadelesine atılacaksın! Bugüne kadarki en geniş Far Cry® dünyasında Castillo rejimine karşı savaş!

Far Cry® 6 Sezon Kartı (Season Pass) içeriğinde Vaas, Pagan Min ve Joseph Seed’in perspektiflerinden oynayacağın üç yeni macera ile Far Cry® 3: Blood Dragon bulunuyor.

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR (40.5~98.3 GB)
İsteğe bağlı olarak torrent programına eklerken seçmeyerek aşağıdaki dosyaları indirmeyebilirsiniz
Brazilian.doi (Brezilya Dil Dosyası)
French.doi (Fransızca Dil Dosyası)
German.doi (Almanca Dil Dosyası)
Japanese.doi (Japonca Dil Dosyası)
Mexican.doi (Meksika Dil Dosyası)
Russian.doi (Rusça Dil Dosyası)
Spanish.doi (İspanyolca Dil Dosyası)
HD-Texture-Pack.doi (HD Doku Paketi)

 

TÜRKÇE YAMA ▼
TÜRKÇE YAMA İNDİR

KURULUM
Oyunun kurulu olduğu dizini seçin Kur Butonuna tıklayın gelen uyarıya evet diyin ve kurulumun bitmesini bekleyin.

Yama için yabancı kaynaklardan yardım aldım ve bir Tool oluşturduk dil dosyaları explort edildi.
Yama sizlere hızlı ulaşması adına makine çeviri olarak hazırlanmıştır.
Makine çevirisi veya robot çeviri, bilgisayar destekli çeviri kullanılarak bir içeriği başka bir dile çevirme yazılımı arayıcığıyla kullanılan çevirilere denir.
Temel düzeyde kullanılan robot çeviri, bir dildeki kelimelerin başka bir dildeki basit yerine koyulmasını gerçekleştirir, ancak tek başına bu genellikle bir metnin iyi bir çevirisini üretemez çünkü tüm deyimlerin ve hedef dildeki en yakın eşlerinin tanınması gereklidir.
Makine çevirisi tanımı gereği, metni veya konuşmayı bir dilden diğerine çevirmek için yazılım kullanan bir bilgisayarlı dilbilim ve dil mühendisliği biçimidir. Temel olarak, makine çevirisi sürecinde kaynak dildeki bir kelime yerine hedef dildeki bir kelime geçer.
Yapılan güncellemeler ve sinirsel teknolojinin makine çevirisine entegre edilmesi ile birlikte makine çevirisi kalitesi yükselmiştir.
 

 

 

 105.354
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?