Final Fantasy 13-2

0

​Şimdi PC için daha da geliştirilen Final Fantasy XIII-2 yeni oynanış sistemleri ve muhteşem görselleri ile öncülünün kalitesini her açıdan geçecek şekilde geliştirildi. Oyuncular çok sayıda ihtimalden ve yoldan istediğini seçme özgürlüğüne sahip ve bu seçimler yalnızca o an bulunulan ortamı değil, bütün zaman ve mekânı şekillendiriyor!

Artık konu kaderle yüzleşme değil. Yeni bir gelecek yaratın ve dünyayı değiştirin!

PC için genişletildi: Konsol versiyonundaki indirilebilir içeriklerin birçoğunu sunmasının yanında İngilizce ve Japonca seslendirme seçenekleri, 60 FPS grafikleri ve özelleştirilebilir çözünürlüğü ile (720p, 1080p ve daha fazlası)…
Daha büyük, daha interaktif bölgeler: Keşfedilecek çok sayıda lokasyon ve bulunacak çok sayıda sır ile oyunculara sunulan macerayı kendilerine göre şekillendirme imkânı.
Zaman yolculuğu – keşfedilecek yepyeni bir boyut: Mekânların durumu, manzarası, doğası, faunası ve hava şartları o bölgeyi ne zaman keşfettiğinize göre değişiyor. Zamanın düğümlerini çözmek hikâyenin tamamına şahit olmak için hayati!
Geliştirilmiş savaş sistemi: Dinamik ve sinematik aksiyon sekansları gibi elementler ve yenilikçi “savaş saati” oyunculara çok daha fazla çeşitlilik ve seçim imkânı sağlıyor.
Yaratıkların efendisi: Oyun dünyasındaki 150’den fazla yaratık yakalanabilmekte ve oyuncuların ekibinde yer alabilmekte. Her bir yaratık kendine özgü yetenekleriyle savaş stratejisini etkileyebiliyor.
İşletim Sistemi: Windows XP SP2 ve üstü
İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdek
Bellek: 1.5 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 8 Serisi/ ATI Radeon HD 4000 Serisi (256 MB)
DiretX: 9.0c
HDD: 30 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista/ 7/ 8
İşlemci: Intel Core 2 Quad (2.66 GHz)/ AMD Phenom II X4 (2.8 GHz) işlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 460/ ATI Radeon HD 5870
DiretX: 11
HDD: 30 GB Disk alanı2.741
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
Final Fantasy 13-2

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 28 GB

Crack: CODEX

Tarih: 11 Aralık 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?