Football Manager 2015

1

Bol ödüllü ve satış rekorları kıran serinin son sürümü olan Football Manager 2015, Kasım 2014 tarihinde PC, Macintosh ve Linux bilgisayarları için piyasaya sunulacaktır.

Var olan en gerçekçi, en detaylı ve en sürükleyici futbol menajerliği simülasyonu olan Football Manager, Avrupa’nın tüm önemli liglerinde ve dünyanın dört bir yanındaki 50’yi aşkın ülkede neredeyse tüm kulüplerin başına geçebilmenizi sağlıyor.

Football Manager 2015 gerçek bir futbol menajerinin hayatını yaşamanızı sağlıyor – maçı büyük beğeni toplayan üç boyutlu oyun motoruyla izlerken kimin oynayıp kimin yedek kulübesinde kalacağına, hangi taktiklerin uygulanacağına, takım konuşmalarına, oyuncu değişikliklerine ve saha kenarı talimatlarına siz karar veriyorsunuz.

Football Manager 2015 için şimdi ön sipariş verin ve resmi piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce oyunun tamamen oynanabilir “Beta” sürümüne erişim kazanın.

Eşofmanlı Menajer
Yeni menajerlik puan sistemi sayesinde menajerlik stilinizi daha önce hiç olmadığı kadar özelleştirebilirsiniz. Antrenörlüğe, yeni yetenekleri keşfetmeye, genç oyuncuları yetiştirmeye veya bire bir oyuncu yönetimine odaklanabilir ya da hepsine eşit ölçüde ağırlık verebilirsiniz. Siz ne tür bir menajersiniz?

Maç Günü Deneyimi
Hareket yakalama teknolojisi ile kaydedilmiş 2.000’den fazla yeni animasyon; yeni ışıklandırma, geliştirilmiş oyuncu modelleri ve top fiziği sayesinde 3 Boyutlu Maç Motoru daha fazla derinlik ve gerçekçilik kazanıyor. Ayrıca iyileştirilmiş yapay zekâ, oyunculara özel seslenişler, taç çizgisi takım konuşmaları ve başka yenilikler bu oyunu piyasadaki en gerçekçi futbol maçı simülasyonu yapıyor!

Yeni Kullanıcı Arayüzü
Sol tarafta konumlandırılmış navigasyon çubuğuna sahip kullanıcı arayüzünün yeni görünümü ve hissi, menajerliği daha kolay ve içgüdüsel yapıyor

Gözlemcilik Merkezi…
Yeni Gözlemcilik Merkezi oyuncu alımının tüm öğelerini kapsıyor. Ayrıca, bir A takım oyuncusu, genç oyuncu veya başka bir oyuncunun yerine geçecek bir oyuncu aradığınızda, belirli seviyelerdeki oyuncuları arayan gözlem görevleri oluşturabilirsiniz.

Daha gerçekçi oyuncu kişilikleri…
Oyuncuların kişilikleri ve karakterleri, oyuncuların herkesten fazla söz sahibi olduğu güncel futbol dünyasını yansıtıyor. Oyuncular basına çok daha cesur demeçler veriyor ve mutsuz olduklarında ültimatom vermekten çekinmiyor.

Daha derin medya deneyimi…
Daha geniş bir yelpazede hikâyeler geliştirip medya aracılığıyla rekabet yaratan tabloid ve ciddi basın mensuplarıyla daha zengin bir gazeteci çeşitliliği. Ayrıca, maç öncesi ve sonrasında yapılan yepyeni tünel röportajları.

Klasik Mod…
Klasik mod güncellemesi sayesinde ülke, lig ve oyuncu seçiminde daha fazla özgürlük tanınıyor. Ayrıca ön sezonu (birinci sezonda) atlayabilir, oyuncu antrenmanına el atabilir ve yönetim kurulundan daha fazla talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca “Şüpheli lazanya,” “Oyuncunun cezasını kaldır” ve “Ömür boyu oyuncu” gibi yeni açılabilir öğeler mevcut.

Ve çok daha fazlası…
Twitch TV desteği, Menajer Zaman Tünelleri, Finans ve Antrenman iyileştirmeleri ve yüzlerce başka özellik.
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8
İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon – XP: 1.6GHz+ V/7/8: 2.2GHz+
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100 – 128MB VRAM
DiretX: 9.0c
HDD: 3 GB Disk alanı44.006
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
Football Manager 2015

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları, Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.16 GB

Crack: v15.1.3 Cracked-3DM

Tarih: 7 Kasım 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?