Gauntlet

0

Gauntlet’in 4 kişilik co-op aksiyonu tamamen yenilenmiş bir şekilde yeniden karşınıza!

Rastgele oluşturulan yaratıklarla dolu özgün zindanlarda birbirinden tamamen farklı dört kahramandan birini seçerek yol alın. Sonu gelmez düşman güruhlarına karşı ister yerel ağdan, ister internetten arkadaşlarınızla birlikte savaşın. Karanlığı fethedin!

Öne çıkan özellikler

Yeni Gauntlet tecrübesi: Klasik zindan avcılığı çok sayıda yenilikçi özellik ile birleşiyor ve en üst düzey Gauntlet tecrübesini sunuyor.

Çevrimiçi ve yerel multiplayer: Kendinizi sınamak istiyorsanız kendi başınıza ya da aynı ekrandan veya çevrimiçi olarak co-op şeklinde oynayın.

Dört klasik karakter: Gauntlet’in dört klasik karakteri; Warrior, Valkyrie, Elf ve Wizard geri dönüyor ancak daha ayrışık oyun stilleri ve yetenekler kazanmış şekilde.

Yeni güçler keşfedin: Oyuncular zindanlarda altın ve mistik eşyalar toplayıp yeni özellikler kazanabilmekte. Ama dikkatli olun. Eğer yanlış kullanılırlarsa grubun sağlığına olumsuz etki yapabilirler.

Nasıl öleceksiniz?: Şeytani tuzaklar, yaratık güruhları, epik boss’lar ve hatta kendi arkadaşlarınız size ölmek için çok sayıda sıradışı yol sunmakta.İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7
İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdek
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT
DiretX: 10
HDD: 3 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7
İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdek
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB NVIDIA 460 / AMD Radeon 5870
DiretX: 10
HDD: 3 GB Disk alanı3.024
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
Gauntlet

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.42 GB

Crack: CODEX

Tarih: 23 Eylül 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?