God of War 2022 İndir – Full Türkçe

8

God of War 2022 İndir - Full Türkçe

God of War 2022 İndir – Full Türkçe dil desteği ile sorunsuz olarak ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Kratos yeniden bir baba. Onun saygısını kazanmaya kararlı oğlu Atreus’un akıl hocası ve koruyucusu olarak, bir yandan oğluyla son derece tehlikeli bir dünyada ilerlerken diğer yandan da adeta onun simgesi olan öfkesini bastırmak ve kontrol etmek zorunda.

Korkutucu yaratıkların olduğu daha karanlık ve dizginsiz bir dünyaya yolculuk et
Mermer taş ve sütunlarla kaplı gösterişli Olimpos’tan çıkıp Viking öncesi İskandinav kültürünün amansız orman, dağ ve mağaralarına gelen Kratos, kendi yaratık, canavar ve tanrı panteonu olan yeni ve bambaşka bir diyarla karşı karşıya.

Göğüs göğüse kanlı çatışmalara gir
Oyuncuyu her zamankinden daha çok aksiyonun içine sokan omuz üstü kamera açısı sayesinde, God of War™’daki savaşlar Kratos’un yüzleşeceği İskandinav yaratıkları panteonunu yansıtıyor: Görkemli, vahşi ve zorlayıcı. Yeni bir ana silah ve yeni kabiliyetler bir yandan God of War serisini simgeleyen ruhu korurken bir yandan da türe yeni bir boyut katan şiddetli mücadeleler sunuyor.

EN GÜNCEL SÜRÜMDÜR TEST EDİLDİ SORUNSUZDUR.

 

UPDATE:

SIRASIYLA UYGULAMANIZ GEREKMETKTEDİR.

DAY 1 UPDATE İNDİR

UPDATE 2 İNDİR

UPDATE 3 İNDİR

UPDATE 4 İNDİR

SIRASIYLA UYGULAMANIZ GEREKMETKTEDİR. Uptade’in içindeki Uptade klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atarak dosyaları değiştiriniz. Bu işlemi yaptıktan sonra Uptade’in içindeki Crack klasöründe bulunan Crack’i uygulayınız ve oyuna giriş yapın.

Kurulum:

OYUN NASIL KURULUR?

İndirmiş olduğunuz torrent dosyasından çıkan .iso dosyasını Daemon Tools adlı programla açıyoruz. Açtıktan sonra bilgisayarımıza bağlanan imaj dosyasının içinden setup’u çalıştırıyoruz ve kuruluma başlıyoruz. Kurulum bittikten sonra FLT klasörü içerisinde bulunan dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz. (veya kurulum arayüzünden “Apply Crack” tikini işaretleyebilirsiniz) Bu işlemlerden sonra oyunun açıklama kısmında bulunan DAY 1 UPTADE adlı dosyayı indiriyoruz. İndirdikten sonra rar’ın içinde bulunan Uptade klasörüne giriyoruz ve içindekileri oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz. Bu işlem tamamlandıktan sonra tekrar rar’ın içinde bulunan Crack klasörüne giriyoruz ve aynı şekilde bunları da oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz ve güncelleme tamamlanmış oluyor. Artık oynamaya hazırsınız.

DAY 1 UPTADE NEDİR?

Oyundaki bir çok hatayı düzelten, saçma bugları engelleyen ve oyunun çalışmasını sağlayan bir güncelleme.

FLT SETUP İNSTALL TUŞU ÇALIŞMIYOR HATASI ÇÖZÜMÜ

Setup üzerinden kuracağınız konumu değiştirin ve tekrar kurmayı deneyin. (Örneğin gidip kendiniz Games diye bir klasör oluşturun ve oraya kurun.)

OYUN YAVAŞ İNDİRİYOR NE YAPMALIYIM?

Kullandığınız torrent istemcisinin arayüzünden Preferences kısmına gelip Bandwith bölümünden “Apply rate limit to uTP connections” kısmındaki tiki kaldırınız. (zaten tik yoksa çok güzel) Aynı zamanda bu oyun çok beklenen bir oyun olduğu için aynı anda oyunu indirmeye çalışan çok kişi var ve bu haliyle yoğunluk yapıyor. Bu yüzden beklemek zorundasınız. Gönderme sınırı varsa kaldırın ve bekleyin zamanla hızlanacaktır.

OYUNU KURDUM ÇALIŞMIYOR VEYA ÇÖKÜYOR?

Öncelikle oyunu tüm koruma sistemi yani defender‘in kapalı olduğundan emin olduktan sonra indiriniz. (eğer açık indirdiyseniz torrenti doğrulayınız) Aynı şekilde oyunu kurarken tüm koruma sistemi kapalı kalsın. Son olarak uptade‘i doğru yaptığınızdan emin olun.

1050TI-1060-RX580 EKRAN KARTLARINDA SİYAH EKRAN SORUNU

Sorunun neyden kaynaklandığı bilinmiyor ama garip bir şekilde bazı ekran kartlarında siyah ekran sorunu var. Bu sorunu alanlar FLT değil Repack indirerek sorunu çözdüklerini söylüyorlar. Bu kartlara sahip olanlar veya sorun almaktan korkanlar uğraşmadan direkt Repack indirsinler.

D3D 11.1 FEATURES HATASI ALANLAR

Aşağıdaki verdiğim linkten çıkan dll dosyalarını oyunun kurulu olduğu dosya konumuna atınız ve oyuna giriniz. Aynı şekilde siyah ekran alıp oyunu kapanan arkadaşlarda bunu denesinler. (THOR-İbrahim adlı arkadaşa teşekkürler.)

https://www.dosya.tc/server…

REPACK İNDİRİP SES SORUNU YAŞAYANLAR

Repack torrentini indirirken kesinlikle ama kesinlikle “fg-selective-english” dosyasını kaldırmamanız gerekiyor. Eğer yanlışlıkla bunu kaldırıp öyle indirdiyseniz tekrar bu torrenti indirerek sadece “fg-selective-english” dosyasını seçip indirmeyi başlatınız ve indirme tamamlandığında baştan temiz bir kurulum yapınız.

STEAM:03000 SORUNU ALANLAR

Düzgün uptade yapamamışsınız. Sadece uptade yapıp crack’i yapmamışsınız veya defender sizin indirdiğiniz day one patch dosyalarını bozmuş. Lütfen düzgün bir şekilde uptade yapınız.

BİLGİLENDİRME;

Oyun tüm yöneticiler tarafından kontrol edilmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Windows 10 20H2 ve Windows 11 21H2 sürümlerinde oyun akıcı bir şekilde oynanmaktadır. Oyunu indirmeden önce Sistem gereksinimleri bölümünden oyunun kaldırıp kaldırmadığına bakmayı unutmayınız.

NOT:

Bazı arkadaşlar ekran kartlarının DX11.1 veya DX12 desteklememesinden ötürü oyunu çalıştıramadılar. Oyunu indirmeden önce lütfen kartınızın özelliklerine dikkatle bakınız.

 

 

 153.614
OYUN BILGILERI 2 yıl önce eklendi
God of War 2022 İndir – Full Türkçe

Tür: Aksiyon Oyunları, Full Oyun İndir, Macera Oyunları, Torrent Oyun İndir

Platform: PC

Boyut: 40 GB

Crack: FLT

Tarih: 17-01-2022

Kaynak: EN GÜNCEL SÜRÜM VE SORUNSUZDUR TEST EDİLDİ.

Dil: TÜRKÇE

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?