Hogwarts Legacy İndir

0

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy full indir türkçe alt yazılı torrent olarak indire bilirsiniz ücretsiz. Aslında açık dünya konusunda deneyimli olan fakat kafamızda bir yandan da soru işaretleri barındırmasına sebep olan Avalanche Software ekibinin imzasını taşıyor.

Bu konuda biraz önyargı ile yaklaşsam da ekibin beni bir nevi utandırdığını baştan itiraf etmem gerek. Çünkü Hogwarts Legacy açık dünya yapısını bu evrene göre şekillendirmiş ve tamamen uygun bir şekilde modellenmiş.

Özellikle oyunun merkezi diyebileceğimiz Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu muazzam bir şekilde tasarlanmış.

Bu devasa yapının her köşesinde ayrı bir sürpriz ve hareketlilik sizleri bekliyor diyebilirim. hareketli tablolar, duvar süslemeleri, su havuzları ve okulun içerisini doldurup taşıran öğrencileri ile o atmosferi çok başarılı bir şekilde yansıtmışlar.

Hogwarts’ın en sevdiğim yönü gerçekten de hikayede tasvir edildiği kadar güzel olması. Kafanızı çevirdiğiniz her köşede büyülü bir sahne ile karşılaşıyorsunuz.

Hogwarts Legacy, ilk olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen, açık dünyaya sahip bir RPG oyunudur.

Tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın, büyülü canavarlar keşfedin, karakterinizi özelleştirin, iksir üretin, büyü yapmada ustalaşın, yeteneklerinizi yükseltin ve hep olmayı istediğiniz büyücü olun.

1800’lerde Hogwarts’ı yaşayın. Bu oyunda karakteriniz, büyücülük dünyasını yerle bir etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci.

Çeşitli müttefikler edinip Karanlık büyücülerle savaşın ve nihayetinde büyücülük dünyasının kaderini tayin edin. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlı. Yazılmamış olanı yaşayın.

TÜRKÇE YAMA ▼
TÜRKÇE YAMA İNDİR
KURULUM
İndirdiğiniz PAK Dosyasını “Phoenix\Content\Paks” Klasörüne Atıp Oyuna Giriş Yapınız. Yama Makine Çeviridir.6.356
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?