I Shall Remain indir

0

I Shall Remain indir

I Shall Remain indirBen kalacaktır özünde hızlı Eylem RPG sağkalım ve stratejik yönleri ile rol oynama unsurları birleştiren ve daha önce görülmemiş bir karışım oluşturur. Yüz yetenekleri üzerinde karmaşık, gerçek zamanlı karakter ilerlemesi ve RPG sistemi sayesinde yirmi artı saatlik uzun bir hikaye kampanya içinde, silah ve arttırıcılar, Enfekte binlerce yirmiden fazla mutasyon, NPC’ler ve takım arkadaşlarının onlarca, onlarca öğrenmek ve yükseltme ISR herkes için sunuyor.

Kalan Shall Ben hayatta kalma yönleri ile bir Mesaj Kıyamet Aksiyon Role Playing oyunu. Naziler ABD toprakları üzerinde ölümcül bir virüs serbest başardı İkinci Dünya Savaşı’nın sonunda, alternatif bir tarih yer alan oyun feci ardından ortaya iki kardeşin hikayesini ve kıyamet dünya ile karmaşık ilişkisini anlatıyor Z0M81 salgını.

 

Enfeksiyon hakkında gerçeği keşfetmek ve insan ırkının geleceğine karar. Dinamik bir gerçek-zamanlı gündüz gece sistemi ve ruh etkileyen hava sistemi tarafından geliştirilmiş hikaye odaklı, sürükleyici oyun deneyimi. Sen gibi birçok 7 gibi diğer AI kontrollü takım ile yolculuk paylaşmak için olsun, kendi hikaye ile her beyzbol sopaları den, çoklu NPC, tüccarlar ve eğitmenler ve 30 silah kullanarak savaşa gerekecek Enfekte binlerce karşılaşırsanız, anlatmak için Zaman zaman otomatik makineli tüfek ve alev silahı ve hatta tanklar.

 

 

Silahlar – Ben kalacaktır silah kategorilerinde toplanmıştır. Biz melee silah (bıçak, beyzbol sopaları, plakalar, crowbars), küçük silahlar (tabanca, submachie silahlar), tüfekler (av tüfeği, tüfek çeşitleri) ve ağır olanları (ağır makineli tüfekler, alev, bazuka) var. Silah sayısı kullanıldığında veya donatılmış, her silah, en az 4 konfigürasyon seviyeleri düşmanları üzerinde olabilir farklı efektler size silah veren her düzeyde ve kendinizi sahip 30 üzerindedir. Cephane yanı sıra ek hasar için serumu ile aşılanmış olabilir.

Throwables – silah Kenara oyuncu adım ve patlamaya enfekte için bombası ve bitki mayın atabilir.

Pickables ve patlayıcılar – oyuncu da varil, sandık ve hatta diğer NPC gibi pikap bazı nesneler taşımak ve yardım etmek olabilir. Mutlaka-mümkün almak değil ise nesnelerin bazıları (bazı variller packable ve patlayıcı hem de) çekilebilir ve onlar kaynaklarını kullanmadan enfekte çok öldürmek için izin patlayabilir olacaktır. Diğerleri küçük dar alanlarda kendinizi barikat için kullanılabilir iken.

Controllables – Oyun oyuncu tankları veya diğer araçlar girip kendisini veya daha büyük bir alanı korumak için silah kullanma imkanı sunuyor Zaman zaman. Oyuncuya kadar ne kadar uzun değil ve ya bunları kullanmaya karar mı.

Binalar – şehir boyunca pek çok benzersiz binalar her sen, farklı kullanmak kapağı bulmak veya yağma, keşfetmek. Bunu yaparken dikkatli olmak gerekir bu yüzden de bilinmeyen bir binaya girerek ilişkili risk seviyesi var.

 

 

Karakter ilerlemesi – Ben eylemlerde bir sonucu olarak oyuncu kazanır deneyim kalacaktır içinde. Oyunda her eylem, olsun, bir canavar çekim silah tamir ya da sadece irade ödülünü nitelikleri ve becerileri deneyim puanı olan oyuncu çalışıyor. Eğer oyun yolu vardır karakterin ne tür tanımlayacaktır.

Öğretiler – Ben doktrinler senin niteliklerini ve becerilerini geliştirmek veya size yeni yetenekler vermek için karakterini sağlayan kalacaktır içinde. Her doktrin her yenilerini eklemek bile öğretinin etkilerini artırarak yükseltme veya yükseltilmiş olabilir. Şu anda yukarı oyunda 128 doktrinlere vardır.

Ekonomi – Serum oyunu ekonomisi sistemi ve döviz para merkezi pilon olduğunu. Oyunun içinde size satan ya da silah, doktrinler, sağlık kitleri, su, mühimmat, hurda, cephane ve fener piller gibi öğeleri satın alarak etkileşim çeşitli tüccarlar vardır. Bazı tüccarlar da size hizmet özel bir tür (cephane satın yeteneklerinizi düzeyini artırmak veya avans beceri sıradadır) sunacak.

Görevler – Ben kalacaktır çoğunlukla her şey gibi, maceralar, böylece her şey dünya ve hikayenin amacına hizmet etmek için gerçek hayat senaryoları benzemeye eğilimindedir. Ben hikaye ilgili kalacaktır ama belki 50’ye kadar% ana hikaye şube ilgisi olmayan içinde, çoğu görevler söyleniyor. Bize oyuncu oyunu dünyasına kendini batırmak ve daha inandırıcı yapmak için izin için, tanımlayan ayrıntılı yan görevler ve hikayeler önemli bir araç haline nedeni budur.

Diyaloglar – I Tartışma / iletişim sistemi kalacaktır böylece büyük ölçüde deneyim geliştirir şekilde şekillendirme seçtiğiniz tamamen bağlıdır. Bir oyuncu değil seçerse tüm yan hikaye dalları dokundu asla olabilir.

 

 

Enfeksiyon – Virüs aslında oyunun ana kötü adam olduğunu. Her şey yüzünden olur ve günlük bazda onunla uğraşmak zorunda kalacaktır. Bunu tedavi edemez ama senin beceri ve karakter performansını etkilemez böylece her zaman azaltabilirsiniz. Bu olsa gerçekleşmesi için değil, her zaman Serum sürekli bir akış olması gerekir.

Yorgunluk – Yorgunluk karakter, toplanan sağlık ve dayanıklılık rejenerasyon oranını yanı sıra doğru nişan şansınızı etkileyen yorgunluk düzeylerinde artış ne kadar yorgunluk belirler. Her zaman bunun için en önemli unsur olan herhangi bir dış etki dışında düzenli bir bina içinde dinlenmek için hava zaman alabilir emin olun.

Atma – Oyun boyunca kaynaklar için temizlemek yerlerde yüzlerce vardır, sadece bu yerleri bulmak ve gerçekte scavenge işlemi çalıştırmak için zaman almak zorunda.

Tamir – Oyunda her silah kopana kadar aslında kullanabilirsiniz ne kadar belirleyen kapalı giyiyor faktör vardır. Kendinizi sizin için bunu yapmak ya da sadece tamir için kentte bir yere NPC ile almak artıkları kullanarak veya bir takım arkadaşı olan diğer silahları kırarak yapıyor sizin silah tamir birden çok yolu var.

Ekip – Eğer yolculukta sizinle alabilir kadar 7 gibi özel Takım arkadaşları vardır. Tek başına oynamak her zaman eğlenceli ve ödüllendirici ancak takım arkadaşları ile oynarken tamamen size farklı bir deneyim verecektir. Onlara silah ver, onları yönetmek onların istatistikleri artırmak ve onların yolunu seçin. Tüm size kalmış takımın ne tür yol açacaktır üzerindedir.

Senses – Her enfekte tip sizi anlamda olmayacak altında belirli bir eşik var. Yürüyüş de bunu yapacağız yerine çekim olanlar yakın dövüş silahları kullanarak, sessiz yapacaktır.

  • OS: XP
  • Processor: Intel one core 2.0 Ghz or similar
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: NVidia 8600 or similar AMD card with support for 2.x shader profile (old Intel integrated cards may not work)
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 2 GB available space
  • Sound Card: any sound card with 3D support

 4.261
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
I Shall Remain indir

Tür: Aksiyon Oyunları, PC OYUNLARI

Platform: PC

Boyut: 754 MB

Crack: CODEX

Tarih: 27-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?