Lucius 2 torrent indir

1

Şeytanın oğlu öldürmeye devam ediyor 2 ci serisi olan Lucius 2 torrent indir Oyunu açınca hastane koridorlarında yankılanan bebek ağlamalarını duyuyoruz. Tarih 6 Haziran 1966’yı gösterdiğinde, Lucius dünyaya gelir. 6 yaşına girince ailesi ona bir doğum günü partisi hazırlar ancak Wagner ailesinin bu mutlu günü, kendileri için felaket olacak günlerin başlangıcıdır.

Her şey normal olarak devam ederken, Lucius birden şeytanla karşılaşır. Acı bir gerçek ortaya çıkmıştır. Lucius, Charles ve Nancy Wagner’in oğlu değildir. Aslında anatomik olarak oğullarıdır ancak doğum sırasında şeytan bebeği hâkimiyeti altına almıştır. Dolayısı ile Lucius aslında Lucifer’in (şeytan) oğludur. Artık bundan sonra Lucius tamamen “öz” babasına hizmet edecek ve Dante Malikânesinde yaşayanları tek tek öldürecektir. Bir şekilde malikâneye iş için gelenler de bu kötü akıbete uğramaktan kurtulamayacaktır.

Peki, ne oldu da şeytan 6 sene bekledi ve bu zamanda devreye girdi? Bunun cevabı 6 rakamında gizli. Lucius da aynı Damien (The Omen) gibi 6. ayın 6’sında doğdu. 6 yaşına girince de, Şeytani misyonu başlamış oldu.

Filmler ve oyunlarda, birbirine tezat teşkil eden durumlar çoğunlukla kullanılır. Mesela Joker, gülümseyen suratlı makyajıyla kötülüğün temsilcidir. Damien ve Lucius da aynen böyle birer ölüm makinesi. O sevimli ve masum yüzlerinin aksine, kalplerinde büyük bir kötülük barındırmaktadırlar.

İşletim Sistemi : Windows 7

İşlemci: Intel Q6600 Core2 Quad 2.4 Ghz

Ram : 4GB

Boş Disk Alanı : 5GB

Ekran Kartı : ATI Radeon HD 5770

DirectX : 11.0
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi : Windows 7, 64 Bit

İşlemci : Intel i-5 2550K 3.4Ghz

Ram : 8 GB

Boş Disk Alanı : 5GB

Ekran Kartı : ATI Radeon HD 6870, Nvidia GTX 460

DirectX: 11.07.648
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Lucius 2 torrent indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5 GB

Crack: FULL

Tarih: 13-02-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?