Magicka 2 indir

0

Magicka 2 indir

Magicka 2 indirdünyanın en saygısız co-op aksiyon macera döner! Magicka sonraki bölümde, oyuncular MIDGARD neredeyse ya deli ya da tüm başkalarına karşı son derece düşmanca gitmiş olan kalması anlamına ile birkaç Sihirbazı savaşlarından sonra Wizards serbest sildi yaşamaya Aldrheim kalıntılarından çıkmak.

Dört Wizards kadar, yine kötü dünya kurtulmak için, ve en tahmin edilemeyecek komik Wizards hiç bilinen etkisiz hale gibi oyuncular rollerini olarak rehber Vlad, meşhur Magicka dinamik spellcasting sisteminin sonraki yineleme ile silahlı MIDGARD travers olacak fantezi!

Yine Yazım öğrenin

Bir all-güçlü Sihirbazı olarak, deneme ve birlikte yenilgi kötü, düşmanlar yok etmek ya da yoldaşları gerekli yardımı vermek için özel Magicks birlikte bunları kullanmak için parmaklarınızın ucunda büyü binlerce sahip olacak.
Bir seferde beş element kadar birleştirin ve birlikte ya da karşı-your o tam Magicka co-op deneyimi için arkadaşlar birlikte çalışır.
Dört Oyuncu Friendly Fire Uyumlu Co-op
Tam co-op desteği! Tüm seviyeler ve Magicka 2 oyun modu, sıcak katılmak, kontrol noktaları ve diğer destekleyici özellikleri ve fonksiyonelliği ile dört oyuncu co-op için desteklenecektir.
Oyuncular yanlışlıkla zarar veya düşmanları yok etme girişimleri kendi arkadaşlarını öldürmek gibi dost yangın acil oyun mizah teşvik daima açıktır.

Sihirbazı Wanna Be Be!

Uygun gördüğünüz gibi seçtiğiniz cüppeli Sihirbazı fantastik yaratıklar ordularını arasında hasara yol olarak elbiseler, değnek ve silah ton ile oynayabilirsiniz. Magicka 2’nin dinamik spellcasting sistemi kendi repertuarında ait büyü hangi anlamaya oyuncular için deneme saatleri sunan çok farklı şekillerde kullanılabilir. Bunun üzerine co-op ve dost ateşi hem ekleyin ve komik afetler için bir reçete var.

Eserlerin ile Sonraki Bölüm Replay

Magicka 2 yemyeşil bir fantezi dünyasında geçen bir hikaye odaklı kampanya modu Nordic folklor tarafından ağır etkilenmiştir oyunculara sunuyor. Franchise için yeni kullanıldıklarında daha replayability ekleme gibi farklı anahtarlar ve özelleştirmek ve oyun deneyimini değiştirmek için oyuncular için seçenekler hareket “eserler” vardır.

  • OS: Windows 7 or Windows 8
  • Processor: CPU: 3GHz Dual Core (Intel Pentium G3220 or higher / AMD A4-4000 or higher)
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce 550 or better / ATI Radeon HD 5850 or better
  • Hard Drive: 3 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

 2.493
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Magicka 2 indir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,12 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 30-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?