Metro Last Light Redux

4

Yıl 2034… Kıyamet sonrası Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde, insanlıktan geriye kalanlar dışarıdan ve içeriden tehditlerle sarılmış durumda. Terk edilmiş yüzeyin altındaki mutantlar yer altı inlerine dadanırken, yukarıdaki zehirli gökyüzünde de avlanıyor.

Ancak Metro’nun istasyon şehirleri bir araya gelmek yerine, D6’nın askeri mahzenlerinden çıkan bir kıyamet silahı olan büyük gücü ele geçirmek için birbiriyle mücadele ediyor. Bir iç savaş ile insanlık dünya üzerinden sonsuza kadar silinebilir.

Suçun yükünü taşıyan, ancak umudunu kaybetmeyen Artyom olarak, insanlığın kurtulmasının anahtarı sizin elinizde: En karanlık vakitlerdeki son ışık…

Metro: Last Light Redux, herkesin beğenisini kazanmış FPS Metro: Last Light’ın 4A motoru kullanılarak tamamen baştan hazırlanmış versiyonu Serinin hayranları Metro dünyasının inanılmaz ışıklandırma, fizik ve dinamik hava şartları ile zenginleşmiş bir haliyle karşılaşacaklar. Seriyi daha önce oynamamış oyuncular; korku, keşif, taktik savaş ve gizliliği birleştiren bu epik macerayı tecrübe edebilir. Bu versiyon ayrıca çıkmış bütün DLC’leri içeriyor ve 10 saat sürecek ekstra içerik sunuyor. Oyunu daha önce oynamış olanlar yeni yakın dövüş animasyonları, hızlı bir şekilde cephane kontrol etme imkânı, yeni karakter animasyonları gibi geliştirmeleri fark edecektir. Metro 2033’ün daha survival-horror odaklı oynanışını sevenler artık Metro: Last Light’ı da “Survival” tarzında oynayabilecekler. Ayrıca efsanevi Ranger modu kendini zorlamayı seven oyuncuları bekliyor. Metro: Last Light Deux, saatlerce sürecek AAA bir FPS deneyimi sunuyor.

 

60 FPS’de çalışan göz kamaştıran yeni nesil bir görsellik eşliğinde hayat bulmuş en yoğun atmosfere sahip oyun dünyaların birini deneyimleyin.

Rus kıyametinin korkularıyla yüzleşin. Gaz maskenizi takın, el yapımı silahlardan birini seçin ve ölümcül mutantlarla, insanlarla ve çevrenin kendisiyle mücadele edin.

Bütün DLC’leri içermesi, yeni oyun modları, yeni özellikleri ve oynanış konusundaki iyileştirmeleri ile Metro: Last Light Redux, klasikleşmiş oyunun en üst seviye versiyonu.

İki benzersiz oyun stili! “Spartan” ve “Survival” oyun stilleri ile ister gizliliğe dayalı oynayın isterseniz de savaş yeteneklerinizi sınayın.

Efsanevi Ranger modu geri dönüyor. Arayüz yok, savaş ölümcül, kaynaklar sınırlı…İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 veya 8
İşlemci: Çift Çekirdek CPU (2.2+ GHz ve üstü işlemciler)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10 uyumlu Shader Model 3 destekli ekran kartı (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, vs.)
DiretX: 10
HDD: 10 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya 8
İşlemci: Dört Çekirdek CPU (3.0+ GHz ve üstü işlemciler)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu ekran kartı (GeForce GTX 480 vs.)
DiretX: 11
HDD: 10 GB Disk alanı16.815
OYUN BILGILERI 10 yıl önce eklendi
Metro Last Light Redux

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: 9.24 GB

Crack: FLT

Tarih: 28 Ağustos 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?