Mount Blade 2 Bannerlord Full Türkçe

13

Mount Blade 2 Bannerlord pc indir

Mount & Blade II: Bannerlord
Mount Blade 2 Bannerlord pc indir

Mount Blade 2 Bannerlord pc torrent indir

01-04-2020 GÜNCEL FULL SÜRÜM EKLENDİ.

ortada memnuniyet metre anlaşmayı kabul etmek, diğer tarafın isteğini gösteriyor ve bir takas teklifi araya koyarak yani, oyuncu için önemli bir göstergedir. Biz teklif içine öğeler eklemek ve kaldırmak gibi Memnuniyet değiştirir. Aynı zamanda diğer tarafın ihtiyaçlarını özellikle–ve karakter oyuncusu becerileri ve ilişki gibi diğer faktörler tarafından etkilenir. Bazı mal ve düzenlemeler farklı NPC’ler için farklı değerlere sahip. Örneğin, oldukça çok mahkumun ailesine ve bir dereceye kadar faydalı olabilir esir tutulan bir karakter serbest ayarı, aynı hizip diğer NPC’ler, bu tamamen ilgisiz olan karakter aslında hiçbir değeri olabilirken.
takas değiştirilebilir şeyler de bağlam bağlıdır. Düşman takas zaman, bir kral ve onun vassalları arasındaki barters krallık veya tımarların verilmesi içindeki saflarına verilmesi oluşur olabilir süre, barış anlaşmaları müzakere edebiliyoruz.
Kaputun altında, oyun oldukça materyalist bir yaklaşım olarak adlandırılabilecek alır: Bannerlord en barters dünyasında, her şeyin bir bedeli vardır; Oyun içten bir takas mümkün olan her öğeye oyun dünyanın para birimi –denars bir sayısal değer, daha sonra bir anlaşma iyi olup olmadığını değerlendirmek için bu parasal değeri kullanır atar. Bir şey sisteminin bu tür, ortaya çıkan karşı sezgisel sonuçların potansiyeli, dikkatli olmak: Eğer doğru miktarda ödeme durumunda, hizip katılmak için ezeli düşmanı rüşvet Örneğin. Gerçi Uygulamada, bu olmayan bir konudur. Sistem tipik oyuncu ulaşmak için bu, son derece zor olmasa tamamen imkansız olacağını, bu tür kararlara böyle fahiş değerler atar.
sandbox AI sadece oyuncu gibi takas sistemini kullanabilirsiniz. Biz etkileşim ve daha sonra her iki taraf için kabul edilebilir olacağını takas teklifleri inşa etmeye çalışır olabilir partileri bulur yerinde bir sistem var. Senin vasallarının düşük bir sadakat vardır ve yedek bir zeamet kimin yakın rakibi kral varsa Örneğin, kral tımar vaadiyle ile efendisi baştan çıkaracak ve vasal kusur olacak bir şans var. Denge ve gerçekçilik korurken, çok daha ilginç ve öngörülemeyen bir oyun yapar bu şekilde AI etkileşimleri Taşıma stratejik kampanya için büyük bir nimet olduğunu.
Biz Bannerlord için bu yeni özellik hakkında okuma zevk ve biz yakında oyunun ilerleme hakkında daha fazla bilgi paylaşımı için arıyoruz umuyoruz.

Tüm Mount & Blade oyuncu, meraklı bireyler ve yanlışlıkla Mount & Blade blog okuyucuları Merhaba! Biz bugüne kadar harika bir 2015 olan ve Bannerlord müziği kapsayan Finn Seliger tarafından bizim önceki blog zevk umuyoruz.
Eğer duymak istiyorum Bu sefer, blog bizden doğru geliyor ve biz tek bir oyuncu için ilginç bir yeni özellik dokunmadan gidiyoruz, bir şey biz çok şey biliyorum.
Bizim kalkınma odak alanlarından biri NPC’ler ve diğer gruplar ile oyuncu etkileşimi geliştirmek ve oyunun bu bölümü daha derin ve daha anlamlı hissediyorum yapıyor. Bunu kolaylaştırmak için, erken gelişim biz özel bir takas ekranı kullanmaya karar verdi. Biz biraz zaman şimdi bu yeni özellik üzerinde çalışıyor ve o oyun için bir çok ekler ve biz bahsetmeyi pek çok ilginç detaylara sahip bir noktaya olgunlaştı.
Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, takas ekranı oldukça kendini açıklayıcı. Sağ taraftaki oyuncu anlaşma doğru sunabilir şeylerin bir listesini sunar ve sol taraftaki oyuncu diğer taraftan talep neler yapabileceğini gösteriyor. Bu potansiyel teklifleri kullanım kolaylığı için birlikte gruplandırılmış ile oluşturmak kolay fırsatları ve görünümü yapar, basit bir sistemdir.

 

Oyunun Çökmesi Sorunu

Eğer oyun başlatılırken çöküyorsa ve ya hiç başlatılamıyorsa, aşağıdaki yazılımları indirip kurmanız gerekmektedir.

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145

.net Core
https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-core/thank-you/runtime-2.1.17-windows-x64-installer

.net FrameWork
https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-framework/thank-you/net472-web-installer

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2017
https://aka.ms/vs/16/release/vc_redist.x64.exe

(Bunların hiçbiri kurulamıyorsa, Windows güncellemesi yapmanız gerekmektedir.)

 

 

Mount Blade 2 Bannerlord indir

Mount Blade 2 Bannerlord indir

Mount Blade 2 Bannerlord indir

Mount Blade 2 Bannerlord indir

Mount Blade 2 Bannerlord indir

Mount Blade 2 Bannerlord indir

Mount Blade 2 Bannerlord indir

Mount Blade 2 Bannerlord indir


MINIMUM:
OS: Windows 7 64Bit
Processor: Dual Core 2.0+ GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 9800GTX or ATI Radeon HD 4770
DirectX: Version 10
Hard Drive: 3 GB available space
RECOMMENDED:
OS: Windows 7 64bit
Processor: Intel i5 2.5 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760 or Equivalent card
DirectX: Version 11
Hard Drive: 3 GB available space350.044
OYUN BILGILERI 3 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mount Blade 2 Bannerlord Full Türkçe” oyununda 3 Yorum bulunuyor.
  1. Yusuf VP VP - 7 yıl önce demiş ki:

    Çıktımı oyun

  2. cumali kapıcı - 7 yıl önce demiş ki:

    çıktımı ? sorunlu mu ?

  3. Muhammet Can Karatepe - 7 yıl önce demiş ki:

    oyun çıkmadı ki