Red Faction Guerrilla full indir

0

Red Faction Guerrilla full indir

Red Faction Guerrilla full indir
Red Faction Guerrilla full indir Orijinal Red Faction iklimsel olaylardan sonra 50 yıl ayarlayın, Red Faction: Guerrilla onlar baskıcı Dünya Savunma Kuvvetleri kurtuluş için savaş gibi oyuncular yeni yeniden kurulan Red Faction hareketi ile bir isyancı savaşçı rolünü almasına izin veriyor. Red Faction: Guerrilla yeniden tanımlayan büyük bir açık-dünya, hızlı tempolu gerilla tarzı mücadele ve gerçek fizik tabanlı yıkım ile imha tabanlı oyun oynamak sınırlarını.
Temel özellikler
Açık Dünya Gerilla Harbi ?? Sen ne zaman, nerede ve nasıl savaşa kim karar verir. EDF hedeflere isyancı saldırıları yol gerilla taktikleri, doğaçlama silahlar ve modifiye araçlar yararlanın. Kendi oyun stili dayalı saldırılar seçtiğiniz herhangi bir sırayla misyonlar üstlenmesi veya Mars’ta EDF’nin kavrama zayıflatmak için yıkıcı faaliyetlerde.
Stratejik Yıkım ?? Düşman kalelerini saldırı ve kalıcı oyun ortamı değiştirmek için pusu ya da zincir reaksiyonu patlamalar ayarı, taktik avantaj için yıkım kullanın. Kaldıraç tamamen dinamik fizik tabanlı yıkım anında doğaçlama: pusu ayarlamak veya kaçış, senin takipçilerinden durdurmak için bir merdiven çıkar, ya da dışarı üflenir duvarlar aracılığıyla araç sürmek için bir duvar ya da zemin delikleri darbe.
Gelişen ve Acil Oynanış ?? EDF yenmek için oyun stilleri, araç, silah ve patlayıcı karıştırma – Eğer savaş taktiklerini doğaçlama olarak değişen bir manzara ile yolunu bölmek.
Epic Bilim kurgu Ayarı ?? Eos pırıl pırıl EDF başkenti Parker ıssız madencilik karakol kocaman, affetmez Mars peyzaj, Keşfet; Daha sonra EDF güçleri, Red Faction direniş savaşçıları ve çapraz ateşe yakalanmış ezilen yerleşimciler kaynıyordu tamamen yok açık-dünya ortamlar üzerinden gözyaşı.
Multiplayer Savaş ?? Son derece yıkıcı çok oyunculu savaş modları çeşitli test etmek için gerilla savaşı beceri koymak gizlenecek hiçbir yer yoktur.
torrent-oyunindir.com İYİ OYUNLAR DİLER :)


 

 

 

 

 

 


MINIMUM:
OS: Windows Vista®/XP/7/8
Processor: 2.0 GHz Dual-Core Processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2)
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 128 MB 3D Video Card w/Shader Model 3.0 Support (Nvidia GeForce 7600/ATI Radeon X1300)
Hard Drive: 15 GB free hard drive space
RECOMMENDED:
OS: Windows 7/8 for DirectX® 11
Processor: 3.2 GHz Dual-Core Processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 256 MB 3D Video Card w/Shader Model 3.0 Support (Nvidia GeForce 8800/ATI Radeon HD3850)
Hard Drive: 15 GB free hard drive space5.325
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Red Faction Guerrilla full indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7.73 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 25-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?