Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad indir

0

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad indir

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad indir
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, PC’de önde gelen taktik multiplayer İkinci Dünya Savaşı atıcı, oyun bir sonraki nesil içine Red Orchestra franchising ödüllü alacaktır. Unreal Engine 3 kullanılarak inşa kenar grafik ve ses kesme, yaratıcı özellikler ve akıcı gerçekçilik rakipsiz bir taktik shooter oyunu deneyimi sunacak.
Stalingrad Heroes oyunu oyuncu insanlık tarihinin tümünde en acımasız savaşlarından birini deneyimi sağlar Temmuz 1942 Şubat 1943, Almanca ve Rusça hem de Stalingrad Savaşı ve çevresindeki operasyonlar, üzerinde durulacak. Multiplayer cesur, kısır mücadele ile birlikte, detaylara rakipsiz doğruluk ve dikkat teslim oyunu daha karmaşık ve zorlu taktik modları hızlı, acımasız çatışmaya her şeyi yer alacak modları.
Temel Özellikler
Yeni zirvelere çekilen Red Orchestra çok oyunculu: acımasız, cesur Red Orchestra oyun, gelişmiş genişletilmiş ve daha erişilebilir hale getirilmiştir. Ve dünya çapında Red Orchestra oyuncuların yüzbinlerce zaten sevgili Territory modu – Firefight (Team Death Match üzerinde Tripwire almak), tek hayat geri sayım modunda yeniden oyun gibi hemen tanınabilir oyun modları.
Kahramanlar: nihai hedefi Başarmak ve çevrimiçi bir kahraman haline gelir. Kahraman statüsüne sahip oyuncular çevrelerindeki asker ilham ve düşmanları korkuya neden. Kahramanlar iyi ve nadide silah erişebilir ve askerlerin geri kalanından görsel dışarı payidar kalacaktır.
Ilk kişi kapak sistemi: bir kapak sistemi izin verdiği ilk kişi bakış daldırma, nihai çatışmaya yaşayın. Peek veya kör yangın üzerinde ve kapak ve daha fazlası etrafında.
Benzersiz Focus – derinlemesine Stalingrad Savaşı: benzersiz bir yöne tanıdık İkinci Dünya Savaşı tarz alır. Far iyi ezilmiş Normandiya ortamda kaldırıldı, oyun taze senaryoları ve oyuncu daha önce hiç yaşamadığınız olan eylemler dayanmaktadır. Volga kıyısında, onlar saldırı olarak Stalingrad kenti Alman ordusu takip edin. O her şeye rağmen kenti daha sonra Eksen güçleri yok tutan Sovyet ordusunu takip edin.
WWII silah yeniden: hayat balistik, kurşun penetrasyon, nefes, ayarlanabilir manzaraları, ücretsiz amacı, silah korse, foto-gerçek grafikler ve daha doğru, eşi benzeri yoktur WWII silah oluşturun.
Sürükleyici First Person Tank Warfare: şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici ilk kişi tankı savaş ile İkinci Dünya Savaşı bu metal hayvanların birinin içine mücadele etmek gibi ne deneyim. Tamamen 3d iç mekan, tam AI ekip modellenmiş ve gelişmiş zırh ve hasar sistemleri eşsiz bir tanklama deneyimi yaratmak.
Moral: tarihin en kanlı çatışmaların birinde bir asker ve zihin bir askerin devlet önemi ve nasıl savaşın gelgit açabilirsiniz olmak nasıl bir şey olduğunu tecrübe edin. Düşmanlarınızı bastırmak ve savaşta avantaj kazanmak!
Kalıcı İstatistikler Takip ve Oyuncu İlerleme: Sebat sürekli için çaba oyun şey verir ve onları oynamaya devam ediyor. Yeteneklerini geliştirmek, başarılar kazanmak, rütbe büyür ve bir kahraman olmak!
Unreal® Engine ™ 3 Geliştirilmiş: Oyun kenar görseller ve özellikler kesme özellikleri Unreal Engine 3’ün geliştirilmiş bir versiyonu üzerinde inşa edilmiştir.
Torrent-Oyunindir.com İYİ OYUNLAR DİLER :)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


EN DÜŞÜK
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: Çift Çekirdek 2.3 GHz veya daha iyisi
Bellek: 2 GB
Ekran Kartı: 256 MB SM 3.0 DX9 uyumlu NVIDIA® GeForce 7800 GTX veya daha iyisi ATI® Radeon® HD 2900 GT veya daha iyisi
DirectX®: DirectX 9.0c
Sabit Disk: 8 GB boş sabit disk alanı
Ses: Windows Destekli Ses Kartı
Diğer: Genişbant İnternet bağlantısı gerekmektedir
ÖNERILEN
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: Dört Çekirdek 2.6 GHz veya daha iyisi
Bellek: 3 GB
Ekran Kartı: 512 MB SM 3.0 DX9 uyumlu NVIDIA® GeForce GTX 260 veya daha iyisi ATI® Radeon® HD 5750 veya daha iyisi
Sabit Disk: 8 GB boş sabit disk alanı
Ses: Sound Blaster Audigy veya daha iyisi13.004
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 12,4 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 25-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad indir” oyununda 1 Yorum bulunuyor.
  1. MrSertan39 - 7 yıl önce demiş ki:

    Hocam hangisi indirme linki verebilirmisiniz link ?