RIDE

4

Dünyanın en sevilen motosiklet üreticilerinin motosikletleri, nefes kesici yarışlar ve 15 farklı lokasyonla dünya turu… Bunların hepsi yeni video oyunu RIDE’da.

Motosiklet tarihini yazan markaların 100’den fazla motosikletini seçip Dünya Turu’na katılın. GP pistleri, yol pistlerine, şehir içi pistleri olmak üzere üç farklı pist tipine ayrılmış Motosiklet Festivalleri’nde rakiplerinize meydan okuyun. Her yarıştan sonra motosikletinizi modifiye edin ve Dünya Sıralaması’nda yükselerek RIDE’daki en hızlı sürücü olun. Dünya Turu’na ek olarak oyuncular farklı oyun modlarını da tercih edebilir; Hızlı Yarış, Zaman Karşı Mücadele, Bölünmüş Ekran ve Şampiyona’daki Hızlı Yarış bölümünde 12 kişiye kadar çevrimiçi yarış.

DÜNYA TURU

Dünya Turu, dünya çevresindeki farklı festivallerde yarıştığınız RIDE’ın temel oyun modudur. Festivaller farklı kategorilere ayrılır: Superbike 1000, Supersport 600, Tarihi Şampiyona ve benzeri… Her Motosiklet Festivali de farklı yarış modlarına sahiptir; tekli yarış, şampiyona, zamana karşı yarış, pist günü, drag yarışı ve dayanıklılık. Her yarış saygınlığınızı etkileyerek Dünya Sıralaması’ndaki konumunuzu etkiler.

ÇOK OYUNCULU

Hızlı yarış ve şampiyonada oyuncular 12 oyuncuya kadar çevrimiçi olarak mücadele edebilir. Bölünmüş ekran moduna arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Her yarışın sonucu, Liderlik Tablosu’na kaydedilir.

MOTOSİKLETLER

Dünyanın önde gelen 14 üreticisinin hâlihazırda ürettiği motosikletlerden veya motosiklet tarihini yazmış modellerden birini seçebilirsiniz. RIDE’da 100’den fazla motosiklet bulunuyor ve motosikletlerin hacimleri 250 cc’den 1299 cc’ye, üretim tarihleri 1987’den 2015 yılına uzanıyor. Her motosiklet kendine özel mekanik ve dinamik karaktere (güç, ağırlık dağılımı, motor mimarisi ve benzeri) sahip. RIDE için geliştirilen yeni oyun fiziği, oyuncuların ellerindeki oyun kumandasıyla her modelin farklı dinamiklerini anlamasına olanak tanıyor.

MODİFİYE

RIDE, size uzman kıyafet üreticilerinin geniş ürün yelpazesinde seçim yapma ve sürücünüzü baştan aşağı kişiselleştirme imkânı tanıyor. 100’den fazla eşya ve 400’den fazla renk kombinasyonu mevcut!
Motosikletinizi de iki bileşen kategorisinde tamamen modifiye edebilirsiniz; görünüm ve performans. Birçok ayna ve jant seçebilir, yarış egzozu ve ECU’nun ayarlarını değiştirerek pistteki performansı artırabilirsiniz. 100’den fazla bileşenden oluşan katalogdan istediğinizi seçerek modifiye yapabilirsiniz!

PİSTLER

RIDE da Motosiklet Festivalleri ve Dünya Turu modlarında dünyanın farklı noktalarından 15 pist bulunuyor.

Yol Pistleri: dağ geçişleri, manzaralar ve doğal parklar gerçek dünyaya sadık kalınarak şekillendirildi.

Şehir Pistleri: şehir içinde uzun düzlüklerden ve keskin virajlardan oluşan pistler sürüş reflekslerinizi test edecek.

GP Pistleri: gerçek yarış pistleri, motosikletinizin selesinde limitlere kadar zorlamanın nasıl heyecanını yaşamanız için seçildi.

Yenilenmiş Evolving Track System, pistin her tur sonrasında değişmesi anlamına geliyor. Pistte ideal çizgiden daha çok motosiklet geçtikçe lastikle kaplanan çizgi daha koyu bir hal alıyor ve buradaki tutunma artıyor. Bu durum, temiz bir yarış tarzıyla sınırları zorlamanızda, fren noktalarını, doğru yarış çizgisini ve rakiplerinizin tepkilerini öğrenmenizde size yardımcı oluyor.


İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1
İşlemci: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 @ 1GB / ATI Radeon HD 6790 @ 1GB*
DiretX: 10
HDD: 35 GB Disk alanı
EK Not: Laptop ekran kartları resmi olarak önerilmez.
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
İşlemci: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290X*
DiretX: 11
HDD: 35 GB Disk alanı
EK Not: Laptop ekran kartları resmi olarak önerilmez.23.513
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
RIDE

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları, Spor Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 13.96 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 27 Mart 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“RIDE” oyununda 3 Yorum bulunuyor.
  1. Shadow - 9 yıl önce demiş ki:

    Güzel oyun