Şartlar ve Gizlilik

 

 DMCA Hak Sahipleri Kural İhlali Bildirimi

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM menüsünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler site üzerinden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to ” İLETİŞİM ” , relevant production will be removed in 3 workday from our website.

 

 DMCA Entitled Infringement Notification Rules

 

Our site, law, laws, and aims to be respectful of copyrights and personality rights. Our site, as defined in the law of 5651, serves as the location provider. In accordance with applicable laws, illegal content management of the site has no obligation to control. Therefore, it has adopted the principles and content of our website warned remove

Subject to the right of the copyright works illegally and who shared in a way that violates the legal rights of the rights holders or professional associations İLETİŞİM  or (Contact) They reach us from the menu. Reaching demands and complaints will be examined here, will be removed over the expected content sites if deemed to be in violation complaints over

**Dikkat**

Sitemizden Herhangi birşey indiren aşşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.
Bu Sitedeki Tüm Dosyalar Filehostlardan alınmaktadır.


Sunucumuzda Kesinlikle Telif Hakkı içeren içerik barındırılmamaktadır.
Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak,kullanıcının iradesinde olup,zorunlu değildir.

Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

 

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen
iletişim adresinden bize ulaşınız.
Bundan farklı yöntemlerle bize ulaşamayacak ve telif durumunuzdan haberdar edemeyeceksiniz.
 SİTE YÖNETİMİ