Sid Meier’s Pirates indir

1

Sid Meier’s Pirates indir

Selam dostlar! Sid Meier’s Pirates Efsanevi tasarımcı Sid Meier bu macera odaklı strateji oyununda güçlü starships filosu komutu alın. Kaydetmek ve güçlü Marauders ve diğer düşman hizipler, tehlikeli Uzay Korsanları gelen gezegenleri ve onların insanları korumak yardımcı olmak için görevleri tamamlayarak, yeni dünyalara yolculuk. Eğer filo güçlendirmek ve galaksiler arası barış ve insanlık vizyonunu korumak girişimi olarak Homeworld güvenliğini gibi bir gezegen federasyon oluşturun. Uygarlık evrende ayarlayın: Ötesinde Dünya’nın Yayımlamak yaşından sonra, Sid Meier’in Uzay Gemisi bilimkurgu / strateji hayranları da iki oyun derinliği genişleterek, ötesinde Earth ile çapraz-bağlantı özellikleri tam bir stand-alone oyun deneyimi sunuyor. Eğer evreni kural için gerekenlere sahip olmadığına bakın!

• Taktik Uzay Savaş: dinamik olarak oluşturulan haritalar, zafer koşulları ve düşmanlar ile her misyonu benzersiz bir taktik zorluklar Encounter.
• Tamamen Özelleştirilebilir Uzay Gemisi: Modüler uzay gemisi tasarımı ile taktik planı uygun bir donanma oluşturun.
• Diplomasi, Strateji ve Keşif: senin Federasyonu etkisini genişletin ve yeni gezegenlerin vatandaşların güvenini kazanmak. Filo ve Federasyonu geliştirmek için her gezegenin kendine özgü yeteneklerini kullanın ve kontrol rakiplerinizi tutun. Senin Federasyonu yeteneklerini ve kaynaklarını arttırmak için dünyalarda iyileştirmeler oluşturun.
• Macera A Galaxy: Bu gezegenlerin vatandaşlara yardım etmek için uzak dünyalar ve tam misyonlar için filo yol olarak galaksi keşfedin. Haydut AI yok, ve daha fazla, koloni gemileri korumak, korsanlar Fight.
• Zafer için Çoklu Yolları: Eğer galaksi için büyük tehdit fethederek kazanacak? Yoksa Federasyonu dünyanın bir çok birleştirecek? Belki bilimin sınırlarını zorlamaya insanlar neden olacaktır. Yaptığınız her seçim zafer için yolda sonuçları taşır


MINIMUM:
OS: Windows Vista SP2/ Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 256 MB ATI HD2600 XT or better, 256 MB nVidia 8800 GT or better, or Intel HD4000 or better integrated graphics
Hard Drive: 841 MB available space
Sound Card: Audio output capability8.327
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Sid Meier’s Pirates indir

Tür: Macera Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 641 MB

Crack: SKİDROW

Tarih: 13-03-2015

Dil: İngilizce

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?