Sony Vegas Pro 13 download

0

Sony Vegas Pro 13 download

Sony Vegas Pro 13 downloadVegas Pro 12 genel bakış

Vegas ™ Pro 12 yaratıcı profesyonellerin yeni nesil için tasarlanmış entegre, ileri görüşlü üretim ortamıdır. Düşünceli iş akışı yenilikleri yüzlerce tanıdık bir iz tabanlı zaman çizelgesi birleştiren Vegas Pro 12 post-prodüksiyon için ferahlatıcı bir modern bir yaklaşımdır. Daha fazla biçimleri, daha iş akışlarını ve her zamankinden daha fazla yaratıcı kontrol desteklenmesi, Vegas Pro 12 kolay mesajınızı teslim ve sanatsal vizyonunu ifade etmek için yapar.

Yenilikçi düzenleme araçları
Düzen SD, HD, 2K ve sürükle-bırak işlevselliği veya geleneksel 3-nokta ve 4 nokta düzenleme modları ile 2D veya stereoskopik 3D 4K malzeme. Vegas Pro 12 arabirimi üretim görevleri geniş bir yelpazede gerçekleştirmek için tamamen özelleştirilebilir çalışma alanı ile etkileyici bir dizi yenilikçi araçlar ve düşünceli dokunur sağlar. Zaman çizelgesi içinde yuva Vegas Pro projeleri, özelleştirme ve klavye komutlarını kaydetmek ve tekrar eden görevleri otomatikleştirmek için uygulama komut dosyası kullanabilirsiniz. Yeni Genişletilmiş Düzenleme Modu geçici düzenleme noktasında parça böler ve dinamik eklemek veya ortam son derece hassas, etkileşimli düzenleme deneyimi yaratmak, oynarken düzenlemek noktasının iki tarafında kareleri kaldırmak için olanak sağlar.

Güçlü etkisi ve kompozisyon motoru
32 yüksek kaliteli, Etkileri Zinciri başına keyframeable etkileri kadar birleştirin ve Olay, Track, Medya, veya proje düzeyinde uygular. Vegas Pro 12, gelişmiş bir plug-in mimarisi OpenFX standardına dayalı, görsel efekt plug-in görsel efekt geliştiriciler önde gelen isteğe bağlı etkilerin yüzlerce kullanır. Ebeveyn-Çocuk izler ve sofistike 2D ve 3D kompozisyon modları güçlü, esnek etkiler ortamı sağlamak. Hızlı bir şekilde başka bir klibin renk özelliklerini eşleştirmek için, maskeleme araçları ve döviz maskeleme yetenekleri Renk Maç plug-in ile birlikte, Vegas Pro 12 için yeni şekillendirin.

Proje değişim
İthalat ve ve Vegas proje dosyalarının geniş bir yelpazede ihracat Pro 12. yerleşik Avid ProTools®, Apple Final Cut Pro 7, Final Cut için XML yerli .veg dosya ve AAF, arasında dönüştürebilirsiniz yazılımı Pro X (ihracat sadece) ve DaVinci Resolve 8 ve Adobe® Premiere Pro CS6 ve Effects CS6 sonra .prproj.

NewBlueFX adlı Titler Pro 1.0
Titler Pro 1.0, NewBlueFX bir tam özellikli yazılama uygulama ile yüksek kaliteli başlıklar oluşturun. Titler Pro kendi başlık dizileri animasyonlar, profesyonel tarzı şablonları ve efektler eklemek için olanak sağlar. Kolayca GPU hızlandırmalı efektler ve geçişler ve gerçek zamanlı olarak çalışmak Vegas Pro 12 çalışma alanı içinde X, Y metni taşımak ve Z eksenleri. 2D ve 3D özellikleri ile Titler Pro 1.0 stereoskopik 3D araç seti için mükemmel bir ektir.

Performans için tasarlandı
64-bit işletim sistemleri yüksek performans için en iyi seçimdir. Windows Vista 64-bit ve Windows 7 64-bit gibi 64-bit işletim sistemlerinde sadece odaklanarak Vegas Pro 12 için üstün performans ve gelişmiş istikrar olanak tanıyarak, eski 32-bit yazılım / donanım mimarisi sınırlamaları birçok üstesinden bellek yoğun proje ve biçimleri.
AMD ve NVIDIA’nın cihazların OpenCL ™ ile destekli çalışma, Vegas Pro 12 önemli ölçüde daha hızlı bir iş akışı sağlayarak, Video FX, geçişler, kompozisyon, pan / kırpma, parça hareketi ve kodlama GPU hızlandırma yararlanır. GPU hızlandırma çalma performans kazançları ve daha hızlı render süreleri, sıkı süreler her saniyenin önemli olduğu üzerinde çalışmak endüstri profesyonelleri için ideal sağlayarak Vegas Pro 12 video düzenleme deneyimi kolaylaştırır.

Stereoskopik 3D düzenleme
Vegas Pro 2D iş akışı aynı kolaylığı ve çeviklik ile nefes kesici stereoskopik 3D projeler oluşturun. Tüm yan yana olan tek veya çift dosyaları da dahil olmak endüstri standardı profesyonel teslimat formatları kullanarak, üst / alt veya çizgi-alternatif – Vegas Pro 12 kolayca ithal uyum yeteneğini, düzenlemek, önizleme ve çıkış stereoskopik 3D ortamı sağlar kodlama. Anaglyphic izleme ve çıkış da desteklenmektedir. Stereoskopik Otomatik Eşleştirme otomatik Sony PMW-TD300 veya 3D bağlantı özelliğini kullanarak PMW-F3 kamera bir çift ile oluşturulan stereoskopik 3B ortamı eşleştirmek için yeteneği ile, zaman çizelgesinde stereoskopik 3D subclips toplu eşleştirme verir.

Üstün ses kontrolü
EQ, Reverb, Delay, ve daha fazlası gibi özelleştirilebilir, gerçek zamanlı ses efektleri uygularken Erişim sınırsız ses parçaları, 24-bit / 192 kHz ses, punch-in kayıt, 5.1 surround karıştırma, efekt otomasyon ve zaman sıkıştırmak / genişletin. Ses işleme ve desteklenen üçüncü parti DirectX® ve VST ses eklentileri ile karıştırma seçenekleri genişletin. Vegas Pro 12 Sony’nin Gürültü yeni 64-bit sürümleri Azaltma 2.0, Dalga Hammer, Akustik Ayna, ve daha fazlası için destek içerir. Örnek tabanlı doğrulukla, hassas ses kontrolü için Karıştırma Konsolu’nu kullanın.

Geniş format desteği
Vegas Pro formatı-yerli düzenleme kavramını öncülük ve en son sürümü XDCAM ™, NXCAM, AVCHD, HDCAM SR ™, DSLR H.264 QuickTime® ve RED® dahil günümüzün en popüler kamera biçimlerini destekleyerek bu geleneği sürdürüyor. Sürüm 12 yeni Panasonic P2 DVCPRO ve AVC-Intra medya için destek. Projeler artık bozulmamış kaliteli düzenleme ustaları için SR MXF dosyaları, HDCAM kodlanmış olabilir.

Güçlü Blu-ray Disc ™ yazma
Doğrudan yüksek çözünürlüklü teslimat için Vegas Pro 12 zaman çizelgesi Blu-ray Disc filmleri Burn. (Vegas Pro 12 koleksiyonu ile birlikte) kullanın DVD Architect Pro yazılımı altyazılar, çoklu dil ve sayısız çalma menüleri ile DVD veya Blu-ray Disc projeleri yazar. Önizleme ve gerçek zamanlı olarak işinizi test edin. İthalat düğmeleri ve diğer grafik öğeleri için Photoshop PSD dosyalarını katmanlı. MainConcept AVC encoder şimdi 40 Mbps ve her zamankinden daha iyi HD kalitesi için 25 Mbps ortalama bit hızı, kadar değişken bit hızını destekler.

Naber

Dikkate değer düzeltmeleri / sürüm 12.0 (726 Yapı) değişiklikler
Media Composer AAF formatında ses ve pan zarf ihracat için Added destek.
XAVC dosyalarında 8-kanal ses oluşturma için Added destek.
Sadece işlemci kullanarak Render ayarlanmış Encode modu ile MainConcept AVC / AAC formatını kullanırken işlenecek hatalı kareleri neden bir hata -Sabit. Bu hata ayrıca Etkilenen dosyaların YouTube’a yükleyin Dosya> kullanarak oluşturdu.
Zaman çizelgesi üzerinde PMW-1000 SxS ortam kullanırken bir hataya neden bir hata -Sabit.
CIFS PMW-1000 işlerken bir hataya neden bir hata -Sabit.
CIFS Vegas PWM-1000 dosyaları aktarırken yolsuzluk kaynaklanan bir hata -Sabit.

Vegas Pro 12 sistem gereksinimleri

* Microsoft® Windows Vista® 64-bit SP2, Windows 7 64-bit veya Windows® 8 64-bit işletim sistemi
* 2 GHz işlemci (çok çekirdekli veya çok CPU HD veya stereoskopik 3D için önerilir)
Program kurulumu için * 500 MB sabit disk alanı
* 4 GB RAM (8 GB önerilir)
* (DV ve HDV yakalama ve baskı-kaset için) OHCI uyumlu IEEE-1394DV kart
* USB 2.0 bağlantı (AVCHD ithal için, XDCAM EX, NXCAM veya DVD kameralar)
* 512 MB GPU bellek
* Windows uyumlu ses kartı
* DVD-ROM sürücüsü (DVD’den kurulum için)
* Desteklenen CD’ye kaydedilebilecek sürücü (CD, sadece yazma için)
(Sadece DVD yazma için) * Desteklenen DVD-R / -RW / + R / + RW
(™ sadece yanan Blu-ray Disc) * Desteklenen BD-R / -RE sürücü
* Microsoft .NET Framework 3.51 (uygulama diskte bulunan)
* Apple QuickTime® 7.1.6 veya daha sonra okumak için ve yazma QuickTime dosyalarını
(Gracenote MusicID Servisi için) * Internet Bağlantısı
* GPU hızlandırmalı video işleme ve render bir OpenCL ™ 512MB bellek veya daha fazla NVIDIA®, AMD / ATI ™ veya Intel® GPU -Desteklenen gerektirir.

Dil İngilizce

Sony Vegas Pro 12 Build 726 (64 bit) (patch-keygen-DI) [ChingLiu]

Sony Vegas Pro 12 Build 726 (64 bit) (patch-keygen-DI) [ChingLiu]10.480
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Sony Vegas Pro 13 download

Tür: Full Türkçe Program İndir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 236.03 MB

Crack: FULL

Tarih: 18-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?