Trainz A New Era indir

1

Trainz A New Era indir

Trainz A New Era indir
Trainz A New Era indir
Trainz: Yeni Bir Dönem tamamen Trainz serisi revamps ve yeni zirvelere tren simülasyonu tarz alır. Tüm yeni grafik motoru göz sulama gerçekçilik hayata tarihi ve modern yolları getiriyor. Ünlü lokomotif İşlet büyüleyici yolları araştırmak ve tasarımı ve kendi yolları ve Sürücü Oturumları bina yaratıcı yönlerinizi açığa!
Trainz: Yeni Bir Dönem tek ve çok oyunculu oyun saatleri yüzlerce hatta mütevazı tren hayranları sağlayacaktır.
Hisse ve bizim büyük topluluğu ile kreasyonlar tadını çıkarabilir ya da dünya çapındaki diğer Trainz hayranları tarafından oluşturulan 250.000+ DLC öğelere erişmek için Download Station’ı kullanabilirsiniz.

Multiplayer

Diğer raylı hayranları ile coşku paylaşın ve bir çalışma demiryolu hattını işletmek için başkalarıyla çabalarını birleştirmek!
Gerçek zamanlı, dünya fizik ve düzenleme araçları ile henüz en doğru simülasyon!

30 kez ikinci hesaplanan, bizim fizik, örneğin motor güçleri olarak yapılandırılabilir girdilerin çeşitli kullanın parça gradyan, eğri direnci gibi faktörler dikkate alarak iken ağırlık ve yuvarlanma direnci tren ve hızlanma veya yavaşlama olduğunda her tren araba için yapışma izleyebilirsiniz. Yepyeni gerçek zamanlı fizik düzenleme araçları ‘on-the-fly’ ayar fizik oyuncular bile daha da test edebilirsiniz performansını almasına izin verir.

Yepyeni Gerçek zamanlı Fizik Düzenleme araçları doğru iş yerinde tüm güçlerini izlemek için bilinen özelliklere girmek olanak tanır. Çekiş gücü, çeki çekme veya fren borusu basınç gibi şeyler “on-the-fly” ayarlanmış tren ve giriş değerleri boyunca belirli bir noktada izlenebilir. Analiz ve simülasyon çıkmadan performansı ayarlayarak, gerçek dünya tren özellikleri mükemmel uyumlu olabilir. (Bu biraz sanal bir dinamometre arabasını çalıştırarak gibi).

Fizik şey değilse, merak etmeyin. Hala ‘Gerçekçi Mod’ veya ‘Kolay Modu’ sürüş seçenekleri arasından seçim sahip iken uzmanlara favori lokomotif performansını ince ayar bırakabilirsiniz.

Parça döşeme araçları güncelleştirilmiş kümesi bir anahtar, katılım veya kavşaktan yaparken otomatik pistlerde doğru yerde kurbağa / vee, bıçaklarını ve checkrails ekleyen Surveyor verilmektedir. Kavşak yönü değiştirilir olarak bıçaklar daha sonra animasyon.

Hem iç hem de dış bakış açısıyla yeni bir süspansiyon modelleme sistemi ve ek parça ve tren araba parametreleri, taksi sallanması ve “sallanan araba kullanma” daha gerçekçi tren hareket görseller sunar. Kaba yolda çalışırken, arabalar sallantı ve bağımsız sarsacak.
Duman ve hava dünya nesneleri etkilenen

Yağmur bir tünel delici engeller parçacık efektleri ve çarpışma sistemleri Yeni, duman hız, yön değiştirme ve daha doğal akacak bir köprü ya da tünel üstünde ve her parçacık efektleri altından dışarı billow olacaktır.
Ekstra İçerik Ton

Download Station üzerinden 250.000 üzerinde ücretsiz DLC öğeleri Erişim
In-oyun payware ve ücretsiz her iki seçenek için indirilebilir içerik sistemi
Güçlü in-oyun seviyesi düzenleme araçları ile kendi rotaları oluşturun
Ayarlanabilir kontrol şemaları
Bizim en geniş müziği henüz
Oyun-navigasyon sistemi ile yolunuzu asla kaybetmeyin
Başka bir pencerede dünya oluştururken Preview Mode öğeleri görüntülemek ve karşılaştırmak için birden fazla pencere açmak
Dahil. 250 sayfa dijital kullanım kılavuzu – Trainz her yönü hakkında ayrıntılı bilgi veren bir dijital PDF
Yepyeni Rotalar ve Oturumlar

Trainz: Yeni Bir Dönem kaliteli yollarının çeşitli sağlar – hem çekirdek baskısına yerleşik veya İndirilebilir İçerik olarak kullanılabilir.


MINIMUM:
OS: Windows 7 64bit
Processor: Intel ‘i’ series/AMD K10 series introduced 2009 onwards. 2 physical cores, 2Ghz 64 bit
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GT 430 or better/ AMD ATI 5550 or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 30 GB available space
RECOMMENDED:
OS: Windows 8.1 64bit
Processor: Intel i5 3330/AMD FX 8350 or better, Quad physical core, 64 bit, 2.3Ghz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 or better/ AMD HD 6950 or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 30 GB available space5.565
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Trainz A New Era indir

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 14 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 16-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?