Trapped Dead: Lockdown

1

Küçük bir kasaba Amerikan yaşam ölü tarafından istila edilir! Sadece aşağı askeri kilitleri önce şehir girmek için yönetmek ve şimdi bu aksiyon dolu Hack & Slash RPG görevinizi tamamlamak dilim ve sırayla zombi binlerce yolumuzu ateş gerekir.

Trapped Dead: deniz, kasap, suikastçı, mareşal ve şeytan: Lockdown, beş farklı karakterin biri olarak interaktif bir korku hikayesi yolumuzu mücadele. Her sınıf kendi özel hikayesi, hem de bireysel güçlü ve yetenekleri ile geliyor – suikastçı ateşli silahlar konusunda uzman olan, kasap dövüşleri ve onun manevi yetenekleri ile Exorcist patates zombi onun düşmanları katlediyor. Karakter Her yeni defansif yetenekleri ve mücadele size yardım etmek için hamle saldıran kilidini açabilir kendi bireysel beceri ağacı bulunmaktadır.

Trapped Dead: Lockdown, aynı anda iki silah wielding veya güçlü bir iki elle bir donatılması arasında seçim yapmak zorunda olacak. Eğer mistik güçler daha sonra, ilk tabanca ile bir sarsıntı atış göndermek çift darbe için çekiç kapmak ya da güvenmek ister misiniz: silah çok sayıda yeni kombinasyonları ile her zaman deneme vererek ilginç oyun tutar yangın zombi ayarlamak için sihirli çapraz? Kulüpler, baltalar, bıçaklar, tabancalar, tasers, tüfekler, av tüfeği, fiyonklar, el bombaları, kitap yazım, vb öldürmek için farklı silah yüzlerce vardır yaşayan ölü – hatta onlar üzerinde çalıştırmak için araç kullanabilirsiniz!

Büyük oyun dünyasını keşfederken, sen çürüyen düşman olan ve farklı stratejiler ve özellikler hızlı düşünmek ve yaşamak istiyorsanız sert vurmak için sizi gerektirir tehditkar patron canavarlar birçok farklı türde karşılaşma olacak. canavarlar kan susuzluk ve her taraftan hızla hareket, çok emin çevrili olmamak olun! Dost NPC yardım sormak ya da yanında savaşmak, ama sonunda, sadece bir kural, bu dünyada var olabilir: öldürmek ya da öldürüldü! Şanslı sizin için, çok oyunculu modu kadar 3 arkadaşıyla birlikte ordularını mücadele etmenizi sağlar!

Özellikler:
Zengin bir korku atmosferi Zombi-Eylem
Bireysel hikaye ile beş farklı sınıflar
Karmaşık Beceri ağacı tek bir RPG deneyimi için yapar yeteneklerini ve özelliklerini yukarı düzeye
Silah ve öğeleri yüzlerce
Düşman ve patron canavarlar Çeşitli
Kadar dört oyuncu için Co-op-çok oyunculu
Diyalog profesyonel ses aktörleri tarafından konuşulan ve tam altyazılı.

İşletim Sistemi: Windows XP(SP3)/Vista/Windows 7/8/8.1
İşlemci: 2 GHz İşlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0c/Shader3.0 compatible, VRAM 512 MB
DiretX: 9.0c
HDD: 2 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1
İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdek İşlemci
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0c/Shader3.0 compatible, VRAM 512 MB
DiretX: 9.0c
HDD: 2 GB Disk alanı6.933
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Trapped Dead: Lockdown

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.58 GB

Crack: FLT

Tarih: 20 Mart 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?