Ultimate Space Commando indir

0

Ultimate Space Commando indir

Ultimate Space Commando indir
Ultimate Space Commando indir
Ultimate Uzay Komando (USC) gerçek çoklu biten olanakları ile yarı randomize Kampanya modu özelliğine pek çok “eski okul” yukarıdan aşağıya bakış klasikleri esinlenerek strateji ve rol yapma öğeleri ile sıra tabanlı bilimkurgu taktikleri oyunu, , tamamen interaktif rastgele haritalar, ayrıntılı bir 18 ayrı silah dövüş sistemi ve derinlemesine mekaniği, benzersiz cihazların bir sürü craftable güzellikler ve lootable silah prototipleri, TCP / IP tabanlı ve sıcak koltuk multiplayer modları ve bir ile özelleştirilebilir kadroları yabancı horde onun korkunç gündemini yerine getirmek duvarlarla bile durmadı …

USC karmaşık bir oyundur. Beceri puan ile birimleri eğitim ve uygun silah, cephane ve keşfetmek kaynakların kazanımı ve yabancı horde mücadele için ek dişli ile mangaları donatım, her şeyi sizin elinizde. oyun mekaniği öğrenmek kolaydır, ancak bunları mastering büyük bir yolculuktur. USC öğrenciler ya da geçici oyuncular için kolay olmak üzere yedi zorluk özel oyunlar için seviyelerini ve Kampanya modu için üç, özellikleri, ancak en üst düzeyde yenerek sofistike taktikleri ve çevre, silah ve öğeleri arasındaki kaynaklar ve sinerji ile öncesi planlama büyük bir anlaşma gerektirir.

Campaign modu: izleyin ve USC mürettebatın kaderini kontrol Wraith, henüz insanlık için en büyük tehdidi ile oldukça tatsız bir “ilk temas” senaryosu bakan, izole edilmiş bir maden gezegende mahsur bir keşif gemisi. Hikayenin gizli yönlerini çözmek ve dünyayı irtibata amacıyla kaynak ve madde planları toplama, tüm adamlarını kurtarmak ve / veya 30 + yarı randomize misyonlar aracılığıyla mücadele ederken yabancılar yenmek için deneyin.
Tamamen interaktif, randomize mücadele ortamı: Tüm harita öğeleri bir şekilde interaktif. Mücadele özel kilidini açmak için anahtarları bulmak, düşmanları yakmak için yanıcı nesneleri kullanmak, ayrıca yabancı izinsiz erişimi engellemek için patlama kapılarını mühür mini oyun kilitli kapıları kesmek için, sandıklardan gelen cephane, Kredi, planları veya öğeleri toplamak ferahlık otomatları yağma alanlar, bir barikat yapmak için nesnelerin neredeyse her türlü hareket, bir kaçış yolu için duvarları aşağı getirmek veya bir avantaj elde etmek, çeşitli tehlikeleri önlemek, ve daha fazlası … üç ayrı ortamlarda bütün bu rasgele oluşturulan haritalar!
Detaylı mücadele mekaniği ve takım yönetimi: USC dört savaş istatistikleri (Sağlık, Moral, Eylem Noktaları ve Zırh), dokuz RPG gibi özellikleri (silah sınıfı yeterlilikler, reaksiyon, elektroteknik, vb) ve çeşitli saldırı özelliklerine göre eşsiz bir dövüş sistemine sahiptir (örneğin doğruluk, darbe gücü, zırh penetrasyon ve daha birçok). 18 silah, 30’dan fazla kullanışlı araçlar (medikits, silah ve zırh mods, görünmezlik cihazı, konuşlandırılabilir otomatik taret, vb) ve hatta prototip silahlar ve craftable sadece özel öğeler sizin taktikleri için uygun gördüğünüz gibi seçim için kullanılabilir. Sizin birimler Kampanya modunda deneyim kazanmak, ama özelleştirilmiş kadroları da hatta diğer oyun modlarında kendi dişli ile ilerleme yapabilir!
Çeşitli özel oyun modu: Kampanya yanında, ayrıca “Base savun!” Oynayabilir modu – Yabancıların birden dalgalar, çok kendi tabanı oluşturmak için kaynaklarını yönetmek ve mücadele olsun – her takım için hedefleri belirtebilirsiniz ve tamamen özelleştirilebilir Tek Misyonları, set harita boyutu ve diğer parametreler, zorluk, oyuncu handikapları, vb
Multiplayer: Yalnız oynamak zorunda değilsiniz! Siz arkadaşlarınızla ya TCP / IP protokolü üzerinden veya dört oyuncuya kadar sıcak-koltuk modunda oynayabilirsiniz! Sen co-op PvE, PvP ve hatta karışık PvPvE oyunlar yaratabilirsiniz!
Orijinal film müziği ve ses efektleri olağanüstü: besteci Dima Arktor ve ses tasarımcısı Eugene Siyah itibaren orijinal bilimkurgu-korku ses deneyimini geliyor! Elverişli ortam ve tamamen özel hale yüksek kaliteli ses efektleri yüzlerce korkunç 16 + 16 özgün müzik parçalarını, oyun ettirmek.

Acımasız yabancı Horde: USC önce hiçbir şeye benzemeyen bir AI rakip sahiptir. Bir canlı ekosistemin yırtıcı hayvanların gerçek bir Horde mücadele etmek gerekir. Her düşman tipi kendi özel yeteneklerine sahip olan AI, sarf malzemesi yok, hatta duvarlar aracılığıyla size kanadına çalışacağız az birimlerle savunma ateşi çizmek, hatta seni almak için onları yemesinden. Eğer bir hata yaparsanız olarak ‘Champion’ ile 7 farklı yabancı türler, ‘Warbred’ ve ‘Alpha’ özel yetenekleri kısa sürede sizi katletmeye kendi girişimi asla durmayacak.
Kampanya playthroughs, PvE Tek Misyonları ve Base savun: Hall of Fame! oturumları skorla ve liyakat hem de değerlendirilir. Eğer akıllı, daha hızlı olmalıyız, ve daha alt hedefleri tamamlamak için daha dikkatli hatta eylemleri planlamak: daha yüksek puan için, sadece hayatta kalmak için yeterli değil. İyi bir skor ile oyun Dayak daha özel craftables kilidini – ve gurur yapar!
Kişiselleştirilebilir kadroları: Sen yapmak ve özel birim portre, takım logoları kullanın ve varsayılan birimleri yeniden adlandırmak ve onlara çağrı işareti atayabilirsiniz yapabilirsiniz. Base savun Tamamlanıyor! dalgalar ve diğer görevlerde toplama malzemeler daha yüksek zorluklar ile mücadele sağlayan ve muhtemelen PvP diğer oyuncular karşısında küçük kenar verilmesi, sizin takım için size kalıcı bonuslar kazanabilirsiniz.
Plastik Ördekler: Hayır, cidden. Ve ayrıca acil izolatör malzemesi olarak :) (sadece pratik kalmak için) – bir korsanlıkla mücadele askeri propaganda parçası olarak, Birleşik Uzay Komutanlığı Kuvvetleri modeli RD-1 moral güçlendirici olarak Plastik Ördekler ile askerlerini kaynağı bir kampanya başlattı. Mutlaka yolculuğa bu sevimli ve kullanışlı duckies karşılaşırsınız …
MINIMUM:
OS: Windows XP SP3
Processor: Intel Dual Core 1.8 GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD3850 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 800 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
Additional Notes: Can run in 1024×600.
RECOMMENDED:
OS: Windows Vista / 7 / 8.1
Processor: Intel Dual Core 2.8 GHz / Quad Core / i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD4850 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 800 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
Additional Notes: Full HD (1920×1080) supported.1.730
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Ultimate Space Commando indir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 934 MB

Crack: SKİDROW

Tarih: 17-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?