Uncharted: Legacy of Thieves Collection

0

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted: Legacy of Thieves Collection torrent indir ve full türkçe olarak, UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu ile şansınızı arayın ve haritada izinizi bırakın. Ünlü hırsızlar Nathan Drake ve Chloe Frazer’ın akıllara kazınan, sürükleyici ve zekâ sınırlarını zorlayan maceralarının yer aldığı ikonik UNCHARTED serisinin heyecan verici sinematik hikâye anlatımını ve satış rekorları kıran en büyük aksiyon yapımlarını tecrübe edin.

Ödüllü oyun geliştiricisi Naughty Dog tarafından geliştirilen UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, UNCHARTED™ 4: Bir Hırsızın Sonu ve UNCHARTED™: Kayıp Miras olmak üzere, dünya çapında beğenilen iki tek oyunculu macerayı içeriyor. Bol bol kahkaha, dram, yüksek adrenalinli çatışma sekansları ve keşfin heyecanıyla her bir hikâye, elden geçirilerek daha sürükleyici hâle getirildi.

Nefes kesen manzaralara tanık olun

Yoğun ormanlardan karla kaplı dağlara, egzotik adalardan yağmurlu ara sokaklara kadar uzanan, baş döndürücü güzellikteki ortamların her santimini muhteşem detaylarla keşfedin. Süper keskin 4K çözünürlük* ve Ultra Geniş Monitör desteği** ile kendinizi bu sinematik hikâye anlatımına kaptırın. Ayarlanabilir Doku ve Model Kalitesi, Eşyönsüz Süzme, Gölgeler, Yansımalar ve Ortam Kapatma gibi gelişmiş birçok grafik ayarlama özelliğinin keyfini çıkarın.

Macerayı kendinize göre ayarlayın

Oyun seçenekleri için geliştirilmiş arayüz, yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzleri, bazı menülere eklenen ölçek kaydırıcıları, GPU ve VRAM tespit/yönetim seçenekleri, Otomatik Duraklatma, Arka Plana İndirgeme, Değişken Yükleme Hızı desteği ve çok daha fazlası dâhil olmak üzere envaiçeşit modu ve PC odaklı geliştirmeyi açığa çıkarın.

AMD Fidelity FX Super Resolution 2

Nathan ve Chloe olarak servet peşinde koşarken, AMD’nin üst düzey zamansal yükseltme teknolojisiyle kare hızınızı artırın. FSR 2, geniş çeşitlilikteki uyumlu ekran kartlarında kare hızlarınıza takviye yapmak ve UNCHARTED’da yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü oyun deneyimleri sunmak için en gelişmiş algoritmaları kullanır.11.289
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?